Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Dziwny dźwięk w D80...



jegor159
06-12-2007, 15:26
witam. swoja nowa d80tke zakupilem w ostatnia niedziele. jest to sprzet fabrycznie nowy. gdy zjawilem sie w domu zaczalem sprawdzac wszystko na spokojnie i jedno co zwrocilo moja uwage to to ze przy delikatnym potrzasaniu aparatem wydobywa sie z niego podejzany metaliczny dzwiek. przypomina mi sprezyne wprawiona w ruch ktora powoli zwalnia. dzwiek trwa ok 2-3 sekund. ogolnie aparat dziala bez zarzutu. nie wiem co robic;/ ktos mial podobny problem? zareklamowac go u sprzedawcy czy zglosic sie do serwisu? prosze o pomoc

everyman
06-12-2007, 15:36
niestety ...masz pecha, tej wady nie można reklamować :( ...bo to czujnik położenia aparatu :p
polecam: google.pl i opcję 'szukaj' na forum

oggy
06-12-2007, 15:36
To tylko "obracacz zdjęciowy" - obraca zdjęcia jak je robisz w pionie.

[edit]

hehe, bylem doslownie kilka sekund (<5) szybszy ;-)

who
06-12-2007, 15:39
ja u siebie też coś takiego mam, ale jakoś się nie przejmuję tym ;) bo chyba po prostu tak ten typ ma, a może się mylę?? :>

copywriter2000
06-12-2007, 15:41
Tak ma być! Ja tey! Brak słow;]

pebees
06-12-2007, 15:43
Czytać instrukcję obsługi, potem forum. Wątek zamykam.