PDA

Zobacz pełną wersję : Delta Nikon MC30 wężyk spustowy



harb
04-12-2007, 19:47
mam pytanie ,czy ktoś z forumowiczow uzytkuje lub użytkował ten w/w zamiennik,i jakie ma w zwiazku z tym uwagi

Calme
04-12-2007, 21:16
mam pytanie ,czy ktoś z forumowiczow uzytkuje lub użytkował ten w/w zamiennik,i jakie ma w zwiazku z tym uwagi
Wlasnie dzis zamowilem go w FotoTipie (o ile mowimy o tym samym wezyku http://www.foto-tip.pl/sklep/product_info.php?cPath=51&products_id=421) razem z kablem synchro - jak przyjdzie to cos tam naskrobie ;)

harb
04-12-2007, 21:28
Wlasnie dzis zamowilem go w FotoTipie (o ile mowimy o tym samym wezyku http://www.foto-tip.pl/sklep/product_info.php?cPath=51&products_id=421) razem z kablem synchro - jak przyjdzie to cos tam naskrobie ;)

dokładnie ten sam-bedę wdzięczny ,bo orginał drogi oj drogi !:-D pozdrawiam

krzysztof jot
05-12-2007, 12:02
dokładnie ten sam-bedę wdzięczny ,bo orginał drogi oj drogi !:-D pozdrawiam

no nie wiem co ci odpisze kolega, ale wystarcy zobaczyc zdjecie, spust migawki i wyobrazic sobie komfort pracy - ergonomia w tym to pojecie nieistniejace :), a róznica 200 zł. Miałes na D200, nie kupuj g...
Zadzwon do bardziej "ludzkiego" sklepu internetowego ja kupowalem wprawdzie rok temu w Foto-Plus chyba z Krakowa. Cena ze strony www zeszła bez problemu o jakies 100zł i mam oryginał - doskonale ergonomiczny, wygodny w ręce, duzy przycisk - a to... jak se tam chcesz :)

Calme
05-12-2007, 12:07
nie przesadzajmy - dokladanie 100 za wiekszy przycisk to lekki onanizm ;)

krzysztof jot
05-12-2007, 17:14
nie przesadzajmy - dokladanie 100 za wiekszy przycisk to lekki onanizm ;)

weż jeden i drugi do reki, potem popracuj np przez 30 min jednym i drugim, i połóz obok sto złoty, pomysl i podejmij decyzje...

Calme
05-12-2007, 18:36
weż jeden i drugi do reki, potem popracuj np przez 30 min jednym i drugim, i połóz obok sto złoty, pomysl i podejmij decyzje...
Popracuje - tylko musi najpierw przyjsc :) Zreszta ja nie uzywam wezyka tak czesto.

Mont
05-12-2007, 19:15
Zreszta ja nie uzywam wezyka tak czesto.

Ja też nie i dlatego wziąłem Deltę. Może i różnice są, nie będę się sprzeaczał ale w moim przypadku nie warto było dopłacać 100zł.

pafelek
05-12-2007, 20:06
co powiecie na temat tego wezyka ?
http://www.allegro.pl/item277237293_wezyk_nikon_d300_d200_d2x_d2h_d1x_d1 h_zam_mc_30.html

Bede go uzywal od swieta, a teraz potrzebuje go do D300 na sylwestrowe fajerwerki :mrgreen:

harb
06-12-2007, 21:31
no nie wiem co ci odpisze kolega, ale wystarcy zobaczyc zdjecie, spust migawki i wyobrazic sobie komfort pracy - ergonomia w tym to pojecie nieistniejace :), a róznica 200 zł. Miałes na D200, nie kupuj g...
Zadzwon do bardziej "ludzkiego" sklepu internetowego ja kupowalem wprawdzie rok temu w Foto-Plus chyba z Krakowa. Cena ze strony www zeszła bez problemu o jakies 100zł i mam oryginał - doskonale ergonomiczny, wygodny w ręce, duzy przycisk - a to... jak se tam chcesz :)

może masz rację Krzysiu muszę się zastanowić ,ale z drugiej strony weżyk dla amatora jest czymś innym aniżeli dlaosoby parającej się fotografią zawodowo :-D pozdrawiam Janusz

Calme
10-12-2007, 11:13
Przyszedl wczoraj - wszystko chodzi jak nalezy, dzialaja wszystkie ficzery - w tej cenie mz nic tylko brac :)

rotor
20-12-2007, 13:58
ma ktoś takie cuś http://www.foto-tip.pl/sklep/product_info.php?cPath=51&products_id=1073 ?
MZ ciekawa opcja, gdyz mamy radiowe wyzwalanie i podróbkę MC30 za jednym "machem"