Calme
03-12-2007, 15:50
W sumie sa 2 oferty:
- http://www.foto-tip.pl/sklep/product_info.php?cPath=51&products_id=421
- http://www.allegro.pl/item276652293_wezyk_pro_do_nikona_d200_d2h_d1_f5_1 00_90_801.html
Pytanie czy ktoś posiada to cudo i może się wypowiedzieć na temat tego czy wszystko działa ok ?
Bardziej interesują mnie posiadacze, którzy kupowali na tej aukcji na allegro...
- http://www.foto-tip.pl/sklep/product_info.php?cPath=51&products_id=421
- http://www.allegro.pl/item276652293_wezyk_pro_do_nikona_d200_d2h_d1_f5_1 00_90_801.html
Pytanie czy ktoś posiada to cudo i może się wypowiedzieć na temat tego czy wszystko działa ok ?
Bardziej interesują mnie posiadacze, którzy kupowali na tej aukcji na allegro...