PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiennik wężyka do d300



Calme
03-12-2007, 15:50
W sumie sa 2 oferty:

- http://www.foto-tip.pl/sklep/product_info.php?cPath=51&products_id=421
- http://www.allegro.pl/item276652293_wezyk_pro_do_nikona_d200_d2h_d1_f5_1 00_90_801.html

Pytanie czy ktoś posiada to cudo i może się wypowiedzieć na temat tego czy wszystko działa ok ?
Bardziej interesują mnie posiadacze, którzy kupowali na tej aukcji na allegro...

Sever
03-12-2007, 16:06
Poszukaj na forum tematów o wężyku dla D200 - przecierz w D300 jest to samo gniazdko.

Mam ten z Allegro, wykonanie całkiem dobre, działa.

suomi
03-12-2007, 19:41
Ja mam jeszcze inny,taki jak ten (http://fotohobby.com.pl/sklep,3406,,,03,,pl-pln,491140,0.html). Przez ponad pół roku używania się nie zepsuł więc chyba jest w porządku ;)

Piotr_
03-12-2007, 19:56
Mam ten drugi z allegro od accee1. Używany od ponad roku. Żadnych problemów. Można dobrać sobie długość lub zamówić przedłużkę.

Gawronnek
03-12-2007, 20:44
a może zamiast tego pilot radiowy na ebay wychodził nie wiele drożej, niestety na allegro to prawie 200 zł

Calme
03-12-2007, 20:47
a może zamiast tego pilot radiowy na ebay wychodził nie wiele drożej, niestety na allegro to prawie 200 zł
hmm to jest pomysl !

Calme
03-12-2007, 22:32
Jeszcze jedno pytanie - te wezyki mam nadzieje obsluguja bulb ?

suomi
03-12-2007, 22:35
Jeszcze jedno pytanie - te wezyki mam nadzieje obsluguja bulb ?

tak, wszystkie tu prezentowane - te z Twoich linków i ten z mojego :)