PDA

Zobacz pełną wersję : [ Sport ] Gol



BlingBling
02-12-2007, 22:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

phantomek
02-12-2007, 22:38
O jaka ładne jedyneczka, ale... co to k... ma byc na dole ?? aparat za ciezki ?? :)

BlingBling
02-12-2007, 22:43
reklamy wszedzie sie wcisna .... ;) szyld - takie miejsce mialem

phantomek
02-12-2007, 22:56
Srututu :) wszyscy takie miejsca mieli i nikt nie narzekał i nikt nie ma pasków na zdjeciach :)

BlingBling
02-12-2007, 22:57
no tak ale mialem monopoda odsunietego od reklamy i jak wycelowalem to mi sie w....alo do kadru ale troche wycialem :D to nauczka zbey jednak focic z reki :D

phantomek
02-12-2007, 23:22
Tak uciołeś ze widac kawalek napisu na zdjeciu :)
A tak pozatym, to co ma tytuł wątku do zdjęcia ?? :) gol nie padł w tym momencie :)

projacek
03-12-2007, 00:38
Obie fotki bardzo fajne :)

harb
04-12-2007, 22:44
a mnie przeszkadzaja troche ciasne kadry

swiatlo
04-12-2007, 22:48
a mnie przeszkadzaja troche ciasne kadry

Hehe, kiedyś dałem fotoreportaż z meczu piłkarskiego, to go zniszczono za szerokie kadry i powiedziano że "zdjęcia sportowe muszą mieć wąskie kadry". Hmmm, OK.... :)

Tak się patrzę na te piłkarskie reportaże z tego forum i jedna myśl mi do głowy przychodzi - czy w piłkę gra ktokolwiek inny niż dorośli faceci? Czy nie może ktoś dać jakiegoś fajnego reportażu z piłki nożnej dzieci? Albo dziewcząt?

harb
05-12-2007, 06:39
napisał Swiatło

Hehe, kiedyś dałem fotoreportaż z meczu piłkarskiego, to go zniszczono za szerokie kadry i powiedziano że "zdjęcia sportowe muszą mieć wąskie kadry". Hmmm, OK....
i tak powinno być tzn.kadr wąski ale tutaj nasz kolega trochę przedobrzył i coś zbyt dużo kończyn poobcinał -myśle o jedynce :-D

mikkay
05-12-2007, 12:38
Tak się patrzę na te piłkarskie reportaże z tego forum i jedna myśl mi do głowy przychodzi - czy w piłkę gra ktokolwiek inny niż dorośli faceci? Czy nie może ktoś dać jakiegoś fajnego reportażu z piłki nożnej dzieci? Albo dziewcząt?

Jeśli dobrze kojarzę to chyba Światło kiedyś wrzucał takie zdjęcia :P

Co do zdjęć...
1 - moment fajny + uwagi phantomk'a
2 - trochę ciasno u dołu kadru..

BlingBling - czym focisz teraz? Straszny szum jest i ostrość też nie jest najlepsza....

phantomek
05-12-2007, 13:09
On robi D2H + Sigma 70-200 2.8


Blingbling, jakie tutaj ISO było?? bo cos mi sie wydaje że zdjecia na jakims iso 500 albo 640, były niedoświetlane, a potem rozjasnione w obróbce, i dlatego takie efekty są.

BlingBling
05-12-2007, 14:51
nie. Zdjecia byly dobrze doswietlone ale iso bodaj 1000 albo 1250 musialbym sprawdzic.

co do ciasnych kadrow... bez komentarza :) prponuje zrobic pejzazyki na meczu moze ktos sie zainteresuje. 1 pocieta specjalnie zebyscie nie sapali ze za szeroko i ze akcja nie jest dobrze pokazana

aaa... fotografuje d2h i sigma 70-200... sigma to sigma dlatego moze troszke mydlane

chyba na wszystko odpisalem, jesli sie myle, pytajcie :D

sradkg
06-12-2007, 09:51
na 1 brak ostrosci
drugie takie ni jakie

harb
06-12-2007, 13:54
nie. Zdjecia byly dobrze doswietlone ale iso bodaj 1000 albo 1250 musialbym sprawdzic.

co do ciasnych kadrow... bez komentarza :) prponuje zrobic pejzazyki na meczu moze ktos sie zainteresuje. 1 pocieta specjalnie zebyscie nie sapali ze za szeroko i ze akcja nie jest dobrze pokazana

aaa... fotografuje d2h i sigma 70-200... sigma to sigma dlatego moze troszke mydlane

chyba na wszystko odpisalem, jesli sie myle, pytajcie :D

nie irytuj się chłopie:-D ,pejzaże są pejzażami a to jest dział sportowy ,skoro wystawiasz musisz liczyć się z ocenami -jeżeli pociąłeś jedynkę tak jak uważałeś za słuszne obcinając wiele kończyn to przecież nie będę pisał że jest wszystko ok.
z mojej strony to nic osobistego i podziwiam tych ktorzy zajmują sie tego typu fotografią -bo i sprzęt i miejsce i właściwy moment -zdaję sobie sprawę jakie to trudne, ale nie będę Ci słodził tylko dlatego że tego oczekujesz :-D bez obrazy
pokażesz innym razem lepsze ,może bardziej przemyślane fotki i napewno moj koment będzie inny
więcej dystansu :-D:-D:-D pozdrawiam Cię serdecznie i sorry jeżeli czujesz się dotknięty