PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Witam wszystkich



madziulisko
29-11-2007, 16:54
Ostatnio zaczęłam focić i oto to co ja i mój NIKON ;-) zrobiliśmy:

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img116.imageshack.us/img116/9550/monika1el1.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img503.imageshack.us/img503/7938/monika111xm2.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img515.imageshack.us/img515/4413/monia1111aa0.jpg)



pozdrawiam serdecznie ...m.

legionize
29-11-2007, 17:39
Madziulisko od Zaziela jak mniemam:) Foty ładne ale na ostatniej kuleje ostrośść.

Vooda
29-11-2007, 19:38
na pierwszej niepotrzebna litera "A" w tle, reszta wypas, na drugiej kolor twarzy jest niehalo. Zdecydowanie działa na moje zmysły :D - ehhh az mi sie ciepło zrobiło...
co do trzeciej to tło rozprasza, ucięta raczka i totalny brak ostrosci - gdyby nie te "niedociągniecia to dałbym cztery dodac.
Jak na poczatek to gratuluje... tez bym tak chciał na początku focic

aha i na drugiej troszke kontrastu tła trzeba zwiekszyć bo "snieży ":D

Kordian d70
29-11-2007, 21:27
cala sesja fajna i cos mi sie nie chce wierzyc ze to pierwszy raz, no chyba ze forum ;-)

dla mnie najbardziej 1

czarek46
29-11-2007, 21:49
Dla mnie faworytem jest nr 2.
Ciezko uwierzyć, że to początki...naprawdę

Jacek_Z
30-11-2007, 01:14
cala sesja fajna i cos mi sie nie chce wierzyc ze to pierwszy raz, no chyba ze forum ;-)


Ostatnio zaczęłam focić
Witamy na forum :-D
jak sie domyślam to pod tym loginem jest ukryta nasza (Phoenixa, Zaziela, moja) stylistka Magda, która naprawdę foci od niedawna, mogę zapewnić.

LaughterAfter
30-11-2007, 23:55
Extra zdjęcia! Szczególnie 1 i 2. Znakomicie zaprezentowana kobieca sztuka uwodzenia!!! EXTRA!

manfred
30-11-2007, 23:59
W tych zdjęciach jest to "coś" co karze mi wracać do nich co jakiś czas.

LaughterAfter
01-12-2007, 00:12
W tych zdjęciach jest to "coś" co karze mi wracać do nich co jakiś czas.

Hehe! No właśnie! :-D

baku127
01-12-2007, 02:08
W tych zdjęciach jest to "coś" co karze mi wracać do nich co jakiś czas.
A dokładnie co takiego.Jak dla mnie to bez nadzwyczajnej rewelacji i ogólnego podziwu.
A gdzie ostrosć....

manfred
01-12-2007, 10:26
A dokładnie co takiego.Jak dla mnie to bez nadzwyczajnej rewelacji i ogólnego podziwu.
A gdzie ostrość....


Ta dziewczyna jest "ostra" ;-)

Iras
01-12-2007, 12:19
Witam Madziulinda !
Debiut udany w 100 %. Jestem pewien, że zawstydziłaś niejednego mądrale forumowego :)
Z delikatną zazdrością patrząc na Twoje foty (zwłaszcza te w barze) utwierdzam się w przekonaniu, że albo się ma talent i oko albo nie.
Rozejrzę się - może znajdę pracę w budowlance ....
Pozdrawiam,
Irek

baku127
01-12-2007, 13:58
Witam Madziulinda !
Debiut udany w 100 %. Jestem pewien, że zawstydziłaś niejednego mądrale forumowego :)
Z delikatną zazdrością patrząc na Twoje foty (zwłaszcza te w barze) utwierdzam się w przekonaniu, że albo się ma talent i oko albo nie.
Rozejrzę się - może znajdę pracę w budowlance ....
Pozdrawiam,
Irek
Irku jeśli dla ciebie jest to cudo fotografii, to rozejrzyj sie za praca w budowlance.

Zaziel
01-12-2007, 14:24
Czesc Madzia :) Jak na poczatki to bardzo ladnie, bede kibicowal twoim poczynaniom a za modelke masz cmoxa , Monia wymiata!

sailor
01-12-2007, 14:27
tak patrze na te zdjecia i patrze i nie moge wyjsc z podziwu.... nad komentarzami.
rozumiem ze zdjecia zamieszcza kobieta, wiec nalezy byc milym i uprzejmym. rozumiem tez ze dla czesci komentujacych to znajoma..rozumiem tez ze sa to wg deklaracji pierwsze zdjecia forumowiczki.
ale na listosc boska .. co w nich rewelacyjnego? oswieccie mnie. nieostra modelka? bo na wszystkich fotach ostrasc jest gdzies w lesie. a moze agresywny blur, plamy na skorze czy roznica w kolorach skory miedzy twarza a cialem? moze niedokladny wizaz po ktorym modelka swieci sie jak ksiezyc w pelni? czy tez nienaturalne pozy?
rozumiem proces uczenia sie i tolerancji dla poczatkujacych, rozumiem ze jak na poczatkujaca pania fotograf te zdjecia sa ok .. byc moze najlepsze jakie zrobila .. ale niech mi ktos z doszukujacych sie tu cudownych fotografii powie w ktorym miejsu pokazanych kadrow widzi ta rewelacje.

Bonzo
01-12-2007, 15:35
tym razem ja sie podepne pod Sailor'a :D modelka owszem interesująca ale przedstawiona żle :)

baku127
01-12-2007, 21:55
tak patrze na te zdjecia i patrze i nie moge wyjsc z podziwu.... nad komentarzami.
rozumiem ze zdjecia zamieszcza kobieta, wiec nalezy byc milym i uprzejmym. rozumiem tez ze dla czesci komentujacych to znajoma..rozumiem tez ze sa to wg deklaracji pierwsze zdjecia forumowiczki.
ale na listosc boska .. co w nich rewelacyjnego? oswieccie mnie. nieostra modelka? bo na wszystkich fotach ostrasc jest gdzies w lesie. a moze agresywny blur, plamy na skorze czy roznica w kolorach skory miedzy twarza a cialem? moze niedokladny wizaz po ktorym modelka swieci sie jak ksiezyc w pelni? czy tez nienaturalne pozy?
rozumiem proces uczenia sie i tolerancji dla poczatkujacych, rozumiem ze jak na poczatkujaca pania fotograf te zdjecia sa ok .. byc moze najlepsze jakie zrobila .. ale niech mi ktos z doszukujacych sie tu cudownych fotografii powie w ktorym miejsu pokazanych kadrow widzi ta rewelacje.
I właśnie do tego zmmierzam.
Wielkie pozdro.
Bonzo- dzieki.

LaughterAfter
01-12-2007, 22:31
ale przedstawiona żle :)

Może nie najlepiej technicznie :( (o czym pisze sailor w swym poście...ostrość, plamy itp.) ale z całą pewnością interesująco!

Właśnie sposób przedstawienia kobiety jest tu interesujący (rewelacyjny :)), "przyciągający oko" :), a to m.in. dlatego, że pozy tej Pani wcale nie są nienaturalne, co postuluje sailor. Jak na zdjęcia pozowane a nie zrobione przypadkiem są na maxa naturalne; nawet ułożenie dłoni! Są po prostu takie właśnie...kobiece :)


Uwierzcie mi Panowie, mimo że technicznie coś tam brakuje tym zdjęciom, to mogą się podobać i to nie tylko kobietom ;)
Ja bym tam chciała mieć takie zdjęcia! :-D

Bonzo
01-12-2007, 23:41
LaughterAfter zawsze możesz poprosić kogoś z forum i ci zrobia fotki ;) kto pyta nie błądzi :)

LaughterAfter
01-12-2007, 23:58
LaughterAfter zawsze możesz poprosić kogoś z forum i ci zrobia fotki ;) kto pyta nie błądzi :)

Spoko! Porozglądam się jeszcze trochę i tak zrobię! :-D

Zaziel
02-12-2007, 03:51
a ile masz wzrostu ? :D

misialo
02-12-2007, 04:24
...no coz.... szalu nie ma, ale dajmy sie Niewiescie rozpedzic...

pozdrawiam

m

sailor
02-12-2007, 17:22
Właśnie sposób przedstawienia kobiety jest tu interesujący (rewelacyjny :)), "przyciągający oko" :),

hmmm chyba mam inne spojrzenie na interesuajcy sposob przedstawienia kobiety :)


pozy tej Pani wcale nie są nienaturalne, co postuluje sailor. Jak na zdjęcia pozowane a nie zrobione przypadkiem są na maxa naturalne; nawet ułożenie dłoni! Są po prostu takie właśnie...kobiece :)

hmmm wydaje mi sie ze znam kilka kobiet .. zadna z nich nie uklada naturalnie rak tak jak na 1 i 3.
ale ja sie nie znam. w koncu jestem tylko facetem

Iras
02-12-2007, 18:59
Irku jeśli dla ciebie jest to cudo fotografii, to rozejrzyj sie za praca w budowlance.

Czyżby to pierwszy wzburzony głos "mądrali" ? :)
Nie napisałem, że to cudo lecz, że uważam DEBIUT za bardzo udany. I oby tak dalej. Przypomnijcie sobie jak to było, popatrzcie na swoje pierwsze zdjęcia, pierwszym aparatem ...
pozdrawiam

baku127
03-12-2007, 17:59
. Przypomnijcie sobie jak to było, popatrzcie na swoje pierwsze zdjęcia, pierwszym aparatem ...
pozdrawiam
No poczatki zawsze są trudne.Ale porównanie wypocin z mojego Zenita do D40, no i możliwości terażniejszej "fotografi" z małą nutką PS. Daj spokuj.:-D
Ale ja jestem analogowcem.