PDA

Zobacz pełną wersję : Dvd do lapka



shaolin
29-11-2007, 13:01
Jak w temacie ;) moj naped w lapku zaczyna wariowac - nagrywa plytke i za chwile juz jej nie widzi [NEC 6650A] wiec postanowilem go zmienic bo nawet nie mam jak robic backupu do ktorego mam pozniej dostep... nie chce zewnetrznej nagrywareczki bo to kolejny gadzet do noszenia [a juz za duzo ich ;)] wiec potrzebuje jakiegos slima... a ze dawno nie siedzialem w temacie to to pytanie kieruje do Was - polecacie cos szczegolnego? czy brac pierwszy z brzegu...

david555
29-11-2007, 14:52
Jeśli chodzi o laptopy, to żadnych kompromisów i trzeba montować najlepsze, np. Plextora, czy Pioneera.
Chłam zostaw do komputerów stacjonarnych.:)
A i tak warto stosować programowe hamowanie napędu, bo generuje okropny hałas (polecam AnyDVD lub podobny tani gadget).
Ja w laptopie mam napęd LG i wyje jak potępieniec.:):):)

pdzran
29-11-2007, 14:55
A czy kazdy bedzie pasowal ?
Obawiam sie, ze nie, sa rozne ksztalty tacek, przez co moze pozniej wystawac ...

david555
29-11-2007, 15:00
A czy kazdy bedzie pasowal ?
Obawiam sie, ze nie, sa rozne ksztalty tacek, przez co moze pozniej wystawac ...

Trzeba przymierzyć.
Laptopy są przenośne.;)

shaolin
29-11-2007, 17:14
To ze trzeba przymierzyc to wiem ;) i to ze bedzie wyl to mi nie przeszkadza - i tak mi wyje klima nad glowa ;) ;) ;)

Chetnie bym zobaczyl jakies linki do propozycji, tak do 250pln... sprzet i tak bede kupowal u siebie albo w HK [bo tam zaraz bede] ale musze wiedziec czego szukac mniej wiecej ;) wazne zeby dal rade w ciezkich warunkach bojowych jakimi sa Chiny [kurz, wilgotnosc do 100%, komunizm, itp ;) ;) ;) ;)]

david555
29-11-2007, 18:49
Bierz model marki zaproponowanej powyżej.
Nic lepszego nie znajdziesz.
Ale uważaj na podróbki, szczególnie w CHRL.;)

Jednego linka Ci podam: http://www.nokaut.pl/napedy-optyczne-cd-dvd/nagrywarka-dvd-plextor-px-608al-t3-bulk-atapi-8x-dual-4x-slim.html#zakladka=descriptionFull

Korchez
29-11-2007, 23:49
wazne zeby dal rade w ciezkich warunkach bojowych jakimi sa Chiny [kurz, wilgotnosc do 100%, komunizm, itp

Zwłaszcza ten komunizm jest nie do przejścia dla CD-ROM-a ;):)

shaolin
30-11-2007, 15:14
Korchez ;)

To ktos jeszcze ma jakas propozycje? ;) do HK jeszcze chwila wiec zbieram info ;)

shaolin
08-12-2007, 14:31
To naprawde nikt nic innego nie poleci...?