PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki plecak na: 2 body + 3 szkła + lampa + pierdołki



MarviN
28-11-2007, 21:34
Witam!

Szukam plecaka do 200 zł, który pomieści następujący sprzęt:
- F80
- D70s
- Nikkor 18-70 DX
- Nikkor 50/1.8
- jakiś telezoom typu 70-300
- lampa SB600
- jakieś filterki Cokina typu P, rolki slajdów i inne takie...

Co możecie polecić?

KSIĘŻAK
28-11-2007, 21:44
Mam na zbyciu FOMEI 3 ----150 zeta zmieścisz wszystko

MarviN
28-11-2007, 21:50
Możesz podesłać jakieś fotki tego plecaka?

jarek76
28-11-2007, 23:40
Tu masz opis Alfa
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=1164
Co do plecaka to bardzo fajny, mam i sobie chwalę

ruqasz
29-11-2007, 00:41
Tamrac Adventure 7, zobacz w giełdzie sprzedaje taki :)

MarviN
02-12-2007, 15:07
Znalazłem jeszcze coś takiego i teraz waham się między tym:
http://www.allegro.pl/item277990151_safepaq_profesjonalny_plecak_profi_4 001c_krakow.html
a FOMEI 3. Ma/miał może ktoś ten SafePaQ?