PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Kosciolek z innej strony



Onsajt
25-11-2007, 21:23
Troche zmniejszylem i cos postemplowalem

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/8005/koscioldwa1nv0.jpg)

harb
25-11-2007, 21:46
podoba mi sie ,prostota tego zdjecia ma wiele uroku jednoczesnie surowosci ,ładnie skadrowane wszystko sklada sie na fajny klimat (tylko druty za kosciolem troche przeszkadzaja ,mogles wystemplowac)

harb
25-11-2007, 22:45
bez drucikow -swietnie !

Kordian d70
26-11-2007, 01:35
kamienne murki juz mi sie znudzily, po dwoch latach na wyspach mam ich dosyc, sa wszedzie.

fotka fajna, gdzie robiona?

ekonet
26-11-2007, 01:37
A ja bym ściął to zdjęcie od dołu - można zacząć kadr tuż pod murkiem z prawej strony na korzyść dosyć ciekawego nieba; to bure poniżej murku nic nie wnosi do zdjęcia.

Onsajt
26-11-2007, 01:42
kamienne murki juz mi sie znudzily, po dwoch latach na wyspach mam ich dosyc, sa wszedzie.

fotka fajna, gdzie robiona?

Fotka robiona na totalnym zadupiu - wioska Malin Beg nad oceanem w hrabstwie Donegal - Irlandia
Ja jeszcze nie mam dosc tych murkow moze dlatego, ze siedze w Dublinie i kiedy moge jade gdzies na Zachod wlasnie w takie zadupie - to naprawde inna Irlandia... z innym klimatem...a jak dobrze pojdzie mam czas do wiosny na takie fotki z murkami..pozniej bedzie Trojmiasto:)

jarek76
26-11-2007, 09:18
Jak dla mnie to trochę za ciasno kadrowane, ale i tak jest nieźle

bombel
26-11-2007, 14:19
Onsajt - podziwiam Twoje prace od jakiegoś czasu, i muszę powiedzieć, że dajesz coraz lepsze i lepsze. Daję dużego plusa, może nie konretnie za to powyżej (choć dobre, przyznaję), ale bardziej za całokształt, że tak to ujmę.

Podoba mi się co robisz.

No i oczywiście zazdroszczę okolic. Może innym te kamienne murki już się przejadły, ale na mnie ciągle robią wrażenie te specyficznie ponure krajobrazy, zwłaszcza, jak dobrze sfotografowane.

gadas
26-11-2007, 14:29
Bardzo mi się podoba ...

Onsajt
26-11-2007, 15:05
Onsajt - podziwiam Twoje prace od jakiegoś czasu, i muszę powiedzieć, że dajesz coraz lepsze i lepsze. Daję dużego plusa, może nie konretnie za to powyżej (choć dobre, przyznaję), ale bardziej za całokształt, że tak to ujmę.

Podoba mi się co robisz.

No i oczywiście zazdroszczę okolic. Może innym te kamienne murki już się przejadły, ale na mnie ciągle robią wrażenie te specyficznie ponure krajobrazy, zwłaszcza, jak dobrze sfotografowane.

Dzieki za dobro slowo, ale duza w tym zasluga tego Forum - zaczalem inaczej patrzec na zdjecia zwlaszcza w kwestiach technicznych...i malymi kroczkami ide w kierunku wygladu zdjecia zgodnego z tym co mam w glowie...wiem po prostu,ze ustrzelenie dobrego kadru to jeszcze nie koniec pracy - pomijam jakies wyjatki
I w ogole dzieki wszystkim za komentarze

Calme
26-11-2007, 16:12
_przyjemnie sie oglada - b lubie takie klimaty w bw - niestety u nas malo takich miejsc
z technicznych spraw - cialbym troche dolu

Rafał_Sz
26-11-2007, 16:13
Nieźle, bardzo fajnie. Trochę za dużo bałaganu na dole, ale przecież Ty sprzątać tam nie będziesz:wink:

Onsajt
26-11-2007, 16:13
No wlasnie mialem tez wersje z obciatym dolem,ale w koncu wstawilem...ta - jakos tamta nie miala oddechu:)