PDA

Zobacz pełną wersję : Mały zestaw na studniówki



arturjb
25-11-2007, 12:52
Witam potrzebuję małego, łatwego w transporcie zestawu światełek do wykonywania zdjęć pozowanych na tle fotograficznym dla maturzystów;). Zastanawiam się nad takim zestawikiem:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269564466
Czy powyższy zestaw sprawdził by się w swoim przenaczeniu? a moze zamiast parasolek dołożyć troszkę pieniążków i kupić softboxy? chciałem dokupic drugą sabinkę i postawic lampki na statywach, ale taki zestaw kosztule tyle ile sb600 a, wydaje mi się, ze, daje większe możliwości.

Franeq
25-11-2007, 16:54
Pomysl tez o zasilaniu...

osobiscie preferowalbym sabinki + parasolka.

kux
25-11-2007, 17:01
miałem okazję bawic sie zestawem 2x5600HSD plus dwie parasolki (system minolty) i było bardzo przyjemnie, aczkolwiek duzej grupki ludzi tym nie oswietlisz....


5600HSD i sabinki sa bardzo podobne funkcjonalnie chyba, więc myślę, że ta informacja ci sie przyda

arturjb
25-11-2007, 18:43
zasilanie sieciowe, 230V.
z sabinkami jest tego typu problem, ze muszę do nich jeszcze właśnie dokupić parasolki i uchwyty statywowe. Ten zestaw jest bądź co badź tańszy od nowej sabinki, a przy lampie dochodzi jeszcze problem osprzętu... no chyba, ze ktos sprzeda mi sb600 za 600zł :P

co jeszcze przemawia za zestawem, to fakt ze moglbym go współużytkowac z kolegą, sabinkę juz nie bardzo; w D50 nie ma CLSa.