PDA

Zobacz pełną wersję : forum phpbb by przemo...



ars
22-11-2007, 10:51
Mam taki ciekawy problem..hmm..w sumie na upartego to moglbym sam przetestowac to o czym za chwile ale moze akurat ktos z Was bedzie wiedzial lepiej bez moich eksperymentow. Otoz, postawilem na home.pl forum phpbbbyprzemo. W sciezki konfiguracji forum byly wpisane adresy home.pl/forum no ale po jakims czasie postaralem sie o domene art.pl ktora daje tylko serwis www.art.pl no i co. Nadpisali mi to w home.pl na sciezke i ekstra wszystko gra. Tylko, ze teraz wpisujac adres owego forum czyli www.artforum.art.pl i wklepujac login/haslo usera i zaklikujac pamietanie itd. logowania po zatwierdzeniu nie logujemy sie tylko forum ..hmm.nazwe to.. przeadresowuje sie na home.pl/forum itd. i drugi raz klik na login/haslo , entger i wtedy dopiero wskakujemy jako zalogowany user. Mam nadzieje, ze nadazacie do tej pory za tym co pisze :) I teraz tak..hmm.. w opcjach konfiguracji w panelu administracyjnym forum phpbb jest mozliwosc wklepania domeny.. no oczywiscie teraz stoi tam home.pl/forum itd. i sie zastanawiam czy wpisujac tam domene art.pl unikne tego zamieszania z logowaniem czy tez rypnie sie cale forum i trzeba bedzie odtwarzac z phpmyadmin czego chcialbym cholernie uniknac. No wiec...jakies sugestie moi drodzy ?