PDA

Zobacz pełną wersję : Torba na body + 4 szkła i lampkę



Trevor
20-11-2007, 21:03
Witam,
Stoję przed wyborem torby większej niż obecna LP nova 2 AW. Chciałbym zmieścić to co mam w stopce + w przyszłości powiedzmy 85/1.8. I rozpatruję następujące rzeczy:
FOMEI NATURAL G to jest najbardziej tajemnicza torba nigdzie nie ma nawet zdjęcia wnętrza.
Mekko R3x wygląda wszystko cacy tylko boję się że za mała.
Mekko p201/202 z miejscem oki, ale w powyższych kusi niefotograficzny wygląd

Jeśli by miał którąś z tych toreb i mógł opisać swoje wrażenia + co w niej mieści, oczywiście nie obrażę się za zdjęcia ze sprzętem w środku:]
Również, jeśli ktoś ma jakieś pomysły na produkt na który powinienem zwrócić uwagę to śmiało.

Mogłyby być nawet plecaki ale z jakimś bardzo szybkim i wygodnym dostępem nie wiem czy istnieje coś mogącego konkurować ze slingshotem a one mi się najzwyczajniej w świecie nie podobają.
pozdrawiam

jacoslavgth
20-11-2007, 21:48
bierz TAMRAC EXPEDITION 7 :)

mini21
20-11-2007, 22:11
Ja też stałem po podobnym wyborem.
Torby Mekko bardzo mi się podobały za "staromodny" wygląd, jednak po namyśle wybrałem Nove 4.

Na cyberfoto było trochę o tych torbach.

Mont
20-11-2007, 22:13
Może ta (http://www.taschenfreak.de/indexlisteart.htm) stronka Ci pomoże.
Ja dziś dostałem zamówiony Velocity 9 Tamraca, ale oprócz tego mam plecak Rovera Lowepro

boobass
20-11-2007, 22:31
Może ta (http://www.taschenfreak.de/indexlisteart.htm) stronka Ci pomoże.
Super link

JanusZZZ
20-11-2007, 23:21
ja polecił bym Lovepro z serii stealth reporter, choć myślałem żę będzie za "miękka" to bardzo dobrze sie ją użytkuje, rozmiar wg uznania

mini21
20-11-2007, 23:34
Zajrzyj jeszcze tutaj:
http://www.cambags.com/

Trevor
21-11-2007, 00:00
Kurczak wiem że ta mekko jest ponoć zerżnięta z Domke i wygląda że będzie ok (ona też wizualnie najbardziej chyba mi odpowiada), ktoś może ma to R3x? Wiem że mekko ma piankowy 4 dzielny insert

Trevor
28-11-2007, 16:37
A ktoś może miał takie cuś?
Fomei Winer 962
http://allegro.pl/item276472372_fomei_winer_962_czeska_wersja_lowepr o_reporter.html

swoją drogą to czy nie powinno być "winner"? :D

Don_Pedro_123
28-11-2007, 16:47
Może NaneuPro Correspondent 300 lub 400? Ja używam 300 i jest ok - mieści to, co w stopce i jeszcze ciut miejsca zostaje . Cena też fajna: 141 zł w cyfrowe.pl

Trevor
28-11-2007, 21:00
To chyba za duże jeszcze jest dla mnie:]