PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiennik D80 battery pack czy warto??



Tomas_ok
16-11-2007, 15:52
Witam mam zamiar zakupić zamiennik D80 battery pack Delta MB-D80 jakie są wasze opinie na temat tego gripa , piszę bo zastanawiam się czy jest sens płacenia za oryginał z którym parę osób miało problemy z odklejającą się gumą na uchwycie. Chodzi mi dokładnie o coś takiego : http://www.allegro.pl/item268596044_nikon_d80_battery_pack_zam_mb_d80_no wy_f_vat.html. Z góry dziękuje za porady i opinie.

prz3mo
16-11-2007, 16:34
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=27425

Poza tym użyj wyszukiwarki bo tematów o zamienniku oryginalnego gripa było troche :)