PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Krzyk



kowalski
13-11-2007, 21:46
Zapraszam do komentowania:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/11/1878857866_5761a1062f_o-3.jpg
źródło (http://flickr.com/photos/marcinkowalski/1878857866/)

Dodam jeszcze, że zdjęcie mogłoby mieć podtytuł 'opary'. Aparat którym zostało zrobione: zgodnie z sygnaturą :(

legionize
13-11-2007, 21:52
Świetne Kolory. Podoba mi się:)

Andy_O
13-11-2007, 21:53
Wow! Extra!!

apclima
14-11-2007, 14:31
Super. Świetne światełko. Szkoda tych uciętych nóg. Pozdrawiam :-)

Mont
14-11-2007, 14:35
A cień fotografa Wam nie przeszkadza ??

jacoslavgth
14-11-2007, 14:36
Super. Świetne światełko. Szkoda tych uciętych nóg. Pozdrawiam :-)

a widziales oryginal ? na krzyku Muncha, postac trzyma glowe w dloniach, szczerze to zdjécie mi sie nie podoba, nie ma nastroju i klimaty obrazu, nie widze sensu robic zdjécia w pozie krzykacza skoro nie liczác tla, nie pasuje ani modelka ani kolory - wybaczcie ale NIE.

ruda#
14-11-2007, 14:44
cień owszem przeszkadza, ale ucięte nogi bynajmniej - u Muncha też nóg nie ma :)

apclima
14-11-2007, 19:46
a widziales oryginal ? na krzyku Muncha, postac trzyma glowe w dloniach, szczerze to zdjécie mi sie nie podoba, nie ma nastroju i klimaty obrazu, nie widze sensu robic zdjécia w pozie krzykacza skoro nie liczác tla, nie pasuje ani modelka ani kolory - wybaczcie ale NIE.

Z analogią do "Krzyku" Muncha całkowicie się z Tobą i Rudą# zgadzam. :-) Przyznaję że dopiero po Waszych komentarzach skojarzyłem intencje autora. Ale człowiek uczy się całe życie. Pozdrawiam i dziękuję :-)

P.S. Już mi ucięte nóżki nie przeszkadzają.

trzecie oko
14-11-2007, 20:06
Jakoś tytuł "krzyk" nie pasuje mi do tej fotografii. Ta pani raczej wyszła w ustronne miejsce, poćwiczyć głośny śpiew operowy - tak to odbieram.

swiatlo
14-11-2007, 20:10
Zdjęcie zrobione dla jaj jako parodia Muncha i tak też powinno być odbierane. Za bardzo serio go tutaj traktujecie. Technicznie słabe, parodia taka dość mało wyreżyserowana, cień fotografa, nie ma tak naprawdę czego oceniać. No bo i zdjęcie nie jest do oceny - po prostu typowe zdjęcie dla jaj...

kowalski
15-11-2007, 13:33
Zdjęcie zrobione dla jaj jako parodia Muncha i tak też powinno być odbierane. Za bardzo serio go tutaj traktujecie. Technicznie słabe, parodia taka dość mało wyreżyserowana, cień fotografa, nie ma tak naprawdę czego oceniać. No bo i zdjęcie nie jest do oceny - po prostu typowe zdjęcie dla jaj...

Po pierwsze się zgadzam, po drugie nie :) Zdjęcia nie traktuję jakoś bardzo poważnie, ale jednocześnie umieszczam je tu po to, żeby zostało ocenione.

Dziękuję wszystkim za opinie. Może to głupio zabrzmi, ale najcenniejsza jest w sumie uwaga o cieniu, bo właściwie nie zwróciłem na niego uwagi. Teraz mi cholernie przeszkadza :) Podoba mi się na forum, że wytykacie takie techniczne niedociągnięcia, bo sporo się można nauczyć w bardzo prosty, no i w sumie przyjemny sposób.

Czasem mnie drażni, że forum dla amatorów traktuje się trochę zbyt poważnie, tzn. niedociągnięcia techniczne mają większą wagę niż subiektywny 'urok' zdjęcia, ale to już moja osobista preferencja.

Dzięki :)

Locter
16-11-2007, 17:20
Dooobre!

baku127
16-11-2007, 20:17
A ja gratuluję pomysłu.:)

Marta Baranowska
16-11-2007, 20:52
hehe! niepowtarzalne!;)

jacoslavgth
16-11-2007, 21:15
Czasem mnie drażni, że forum dla amatorów traktuje się trochę zbyt poważnie, tzn. niedociągnięcia techniczne mają większą wagę niż subiektywny 'urok' zdjęcia, ale to już moja osobista preferencja.

Dzięki :)

przypomne ze jest to forum uzytkownikow systemu nikona, sa tu zarowno amatorzy, jaki i osoby zajmujące sie fotografią zawodowo, lączy nas pasja i wspolne wytykanie blędof :)

ekonet
16-11-2007, 21:20
A mnie się podoba kolorystyka tego zdjęcia - zauroczenie nią sprawiło, że cień fotografa nie od razu dał się zauważyć.