PDA

Zobacz pełną wersję : Kursy fotografii studyjnej - kontynuacja reaktywacji!



Marek Urbanowski
13-11-2007, 13:40
Drodzy forumowicze.
Po ustaleniach telefonicznych z samym Piotrem (adminem), uruchamiam na nowo Kursy Fotografii Studyjnej, prowadzone w siedzibie NKP w Łodzi.
http://fotografia.edu.pl - tam więcej informacji o samym kursie.

kwiecień:



Przypominam, że aby termin został uruchomiony zebrać się musi minimum 3- i maksymalnie 5-osobowa grupa.
Oczywiście powstać też może dowolny dodatkowy termin, jeśli zbierze się na niego wspomniana wyżej ilość osób.

Mam nadzieje, że uda mi się godnie zastąpić Piotra.
Chciałbym zaznaczyć, że wszystkie zarobione w ten sposób środki przeznaczone będą w całości na działanie i utrzymanie studia (którym się opiekuję pod nieobecność admina).
Tradycyjnie, proszę o dokonywanie przedpłat na udział w kursie.

Chętnych proszę o dopisywanie się w tylko tym wątku, ułatwi mi to pracę organizacyjną.

hesja
13-11-2007, 13:51
no to pieknie :)
Marku Ty sie o nic nie martw bo wiem ze pieknie zastapisz Piotra
wystarczy popatrzec na Twoje dziela co Ty tam w tym studio wyczyniasz
zawsze jestem pod wrazeniem
a kazdemu ze szkolacych sie warto zobaczyc tez i inne spojrzenie
szkolenia nigdy za duzo
3mam kciuki
a wszystkim chetnym baaardzo polecam Yoza
z reszta nie musze polecac... jego fotki to pieknie robia za niego

ps. Marku, czy na szkoleniach beda Twoje modelki?? :)

milo_ja
13-11-2007, 13:57
Tak mnie troszkę kuszą te kursy fotografii studyjnej. Może jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas ... Mam na razie pytanka w związku z nimi:
1. Jakim (jeśli wogóle) sprzętem należy dysponować?
2. Co z modelkami?
2a. Czy można przyprowadzić "swoją"?

Nie ma tego napisane na stronie z opisem tych kursów, a myślę, że to istotne pytania.

Marek Urbanowski
13-11-2007, 14:18
Tak mnie troszkę kuszą te kursy fotografii studyjnej. Może jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas ... Mam na razie pytanka w związku z nimi:
1. Jakim (jeśli wogóle) sprzętem należy dysponować?
2. Co z modelkami?
2a. Czy można przyprowadzić "swoją"?

Nie ma tego napisane na stronie z opisem tych kursów, a myślę, że to istotne pytania.

1.wypadałoby zabrać własny aparat (najlepiej taki który umożliwi pracę w trybie manualnym) nie musi być Nikon:)
2. Modelka jest zapewniona
2a. no można, tylko fajną :)

fall
13-11-2007, 21:58
Proszę mnie wpisać na najblizszy wolny termin... Robin

to i ja chętnie dołączę do niedzielnej grupy 18-XI - pieniążki wpłacać teraz, czy po potwierdzeniu dołączenia trzeciej osoby...? ja generalnie jestem zainteresowany kursem pracy z oświetleniem - więc nawet jeśli nie ten termin, to mam nadzieję wkrótce się zobaczymy ;)

przy okazji praktyczne pytanie o Nikon Klub Polska - jeśli dobrze rozumiem ideę, jako szeroką i otwartą rzeszę połączonych wspólną pasją fotografowania, dzielenia się pozytywną energią i podnoszenia umiejętności (moja wolna interpretacja ;) ), to oczywiście bardzo jest to w zgodzie z moim podejściem i chętnie do tak zacnego grona dołączę - jeśli to możliwe, to bardzo poproszę o garść wskazówek, czy wymogów... - z góry dzięki za info (sporo takich pytań pojawiało się już w wątku NKP, więc może będzie to przydatne także dla innych zainteresowanych)

fall
20-11-2007, 08:43
Witam!
Pragnę donieść, iż w niedzielę odbyła się pierwsza runda (z obecnej edycji) warsztatów fotografii studyjnej, w której miałem ogromną przyjemność uczestniczyć. W tym miejscu jeszcze raz OGROMNE Dzięki dla Marka i WSZYSTKICH :) Obecnych, za przekazanie ogromu wiedzy w wersji "gotowej do użycia" oraz przede wszystkim za stworzenie niezapomnianej, sympatycznej atmosfery i jednocześnie stałe dopingowanie do twórczego wykorzystywania nagromadzonych w studiu umiejętności ;) i sprzętu... Oczywiście osobne wielkie brawa i podziękowania dla modelki Justyny, która przez kilka godzin dodatkowo zarażała nas swoim profesjonalizmem. Krótko mówiąc... dla mnie ten dzień był naprawdę jednym z tych zwrotnych punktów w moich zainteresowaniach fotografią.

To teraz czas na zdjęcia... :) hmm... w tej chwili gotowe mam tylko jedno (link: http://photo.net/photodb/photo?photo_id=6658297) niestety, gdyż inne obowiązki właśnie wysyłają mnie na kilkanaście dni daleko od domu ale natychmiast po powrocie obiecuję to nadrobić.

Pozdrawiam, Rafał

Sever
24-11-2007, 23:28
Uff i po kursie.
Bardzo dziękuję wszystkim którzy byli, było naprawdę super. Doskonale się bawiłem.
Miła atmosfera, ogromna ilość wiedzy wtłaczana nam do głowy ... ale tylko w sposób praktyczny. Wszystko przetestowane, na każde pytanie najpierw padało "spróbuj", i na przykładzie zdjęcia padała dopiero odpowiedź. Na każdą propozycję padało "ok - zróbmy to".
Muszę teraz to wszystko przemyśleć, poukładać, popatrzyć na zdjęcia (mam ~250 zdjęć - kiedy ja to obrobię?) i ... wrócić do studio, aby bawić się i eksperymentować dalej.

Ridrick
24-11-2007, 23:55
No to ja podziekuje za dzisiejsza zabawe. Bylo naprawde zajefajnie. Nauczylem sie wiele.

jacoslavgth
Co do kwesti dyplomu to chyba nie jest on potrzebny. Za fotografem przemawia portfolio a nie papiery jakimi dysponuje a na kursie naprawde mozna sie wiele nauczyc.
Ja napewno goraco polecam

Marek Urbanowski
27-11-2007, 15:00
Dodałem w pierwszym poście propozycje terminów na styczeń. Przypominam, że aby termin został uruchomiony zebrać się musi minimum 3-osobowa grupa.


Dotychczasowym kursantom dziękuje za wspaniałą atmosferę, błyskawiczne chłonięcie wiedzy oraz za miłe opinie o kursie, a pozostałym oświadczam, że nie zmuszałem nikogo do ich wystawiania :)

jacoslavgth
08-12-2007, 13:09
No to ja podziekuje za dzisiejsza zabawe. Bylo naprawde zajefajnie. Nauczylem sie wiele.

jacoslavgth
Co do kwesti dyplomu to chyba nie jest on potrzebny. Za fotografem przemawia portfolio a nie papiery jakimi dysponuje a na kursie naprawde mozna sie wiele nauczyc.
Ja napewno goraco polecam

z dyplomem to byl zart, chodzilo mi o jakies potwierdzenie, ale mniejsza o to. ja sie szykuje na styczen :)

wstępnie rezerwuje 19 stycznia ( sobota ). :)

mwardas
11-12-2007, 14:32
Witam wszystkich serdecznie, właśnie jestem po kursie i gorąco polecam !! Miła atmosfera ogromna dawka wiedzy praktyczno-technicznej ..... no i zdjęcia zdjęcia !! i jeszcze raz zdjęcia pięknych modelek ;-)

Jeszcze nie miałem czasu aby ogarnąć się po sesji bo w drodze powrotnej zaliczyłem jeszcze Warszawę nocą ale obiecuje podesłać link do lub pokazać fotki na forum.
Korzystając z okazji pragnę bardzo podziękować Markowi oraz paniom.

ciwir
12-02-2008, 21:54
Ja bym prosił o rezerwację terminu 2 marca - niedziela dla mnie i dodatkowych 3 osób :-) (czyli razem 4 osoby) mam nadzieję że z canonami ich nikt nie pogoni ;-) hehehe i proszę o info o przedpłacie
na jakiś rabacik przy grupowym zapisie możemy liczyć ;-)?

Marek Urbanowski
19-02-2008, 21:14
Ja bym prosił o rezerwację terminu 2 marca - niedziela dla mnie i dodatkowych 3 osób :-) (czyli razem 4 osoby) mam nadzieję że z canonami ich nikt nie pogoni ;-) hehehe i proszę o info o przedpłacie
na jakiś rabacik przy grupowym zapisie możemy liczyć ;-)?

W takich sprawach najlepiej pisać na PW :)

Marek Urbanowski
19-03-2008, 10:48
Z pozdrowieniami dla kursantów z 2 marca.Muszę przyznać,że wbrew obiegowej opinii Canonierzy to równi goście :)
Jednak dla równowagi był też Nikon:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img253.imageshack.us/img253/3387/kurs1aft1.jpg)

Fianna
21-04-2008, 09:57
I po kursie z 19.04 - The HongKong Team pozdrawia ;) Świetna atmosfera, kurs bardzo dużo nam dał i jestesmy bardzo zadowoleni. :) I serdeczne pozdrowienia dla świetnej Modelki :)

w imieniu siebie i Janusza :)

Bartek - NinoVeron
21-04-2008, 14:16
:) HongKong Team :D

dzięki za fajny kurs i wspaniałą atmosferę :)

RedMan
21-04-2008, 20:29
HongKong Team

super kurs polecam wszystkim niezdecydowanym,
dziękuje za przydatną wiedze

Marek Urbanowski
22-04-2008, 00:05
Ja rowniez chce podziekowac za niesamowita atmosfere - hongkong team - naprawde dawaliscie rade :)
ponizej fotka rodzinna :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotografia.edu.pl/backstage/19-04/hongkongteam.jpg)
Pozdrawiamy cala grupe!


PS. i zapraszam ponownie, hihi :)

christipoher
24-04-2008, 18:33
Pozdrowienia dla calej ekipy sesyjnej Hong Kong teamu od Krzycha:)
w sprawach watkow sprzetowych i inszych rzeczy prosze smialo pisac juz od dzis:) mam internet hehe
p.s. kilka fot- wysle do weekendu i zareczam nie bedzie w nich zadnej obrobki(nawet kadru:))

fumio
26-04-2008, 22:34
Witam,

Jeśli jest jeszcze wolne (kurs) miejsce to piszę sie na 10 maja (sobota).

Pozdrawiam, Grzegorz.

Lookas
06-05-2008, 07:58
czy zebrał się komplet na 10 maja?

Ja się piszę i jeżeli będzie kogoś brakować to proszę o info bo mam jednego rezerwowego może się skusi...
:)

Pzdrw

Lookas
16-05-2008, 22:53
Hey,

kurs 10 maja skończony...
Dużo fajnych i przydatnych informacji. Brakowało trochę większego "wow!" i czasami po prostu było za cicho...
Po poprzednich opisach spodziewałem się czegoś więcej...

Pozdrowienia dla Fumio gdyż pozostali to Canonierzy ... :)