PDA

Zobacz pełną wersję : Fred/Miranda Plug-in



Kenjiro
02-11-2004, 15:21
Witam!
Przede wszystkim chcialbym sie przywitac. :D
Fotografia to moje drugie hobby. W swiat cyfry wprowadzil mnie CanonG5 a teraz jestem dumnym posiadaczem D70 z kitem.

Pytanie:
Czy ktos testowal juz nowego Action/plug-in D70 CSpro od Fred'a-Mirandy?
Jesli tak, to jakie wrazenia???

Pozdrawiam

Kaleid
03-11-2004, 00:47
Czesc Kenjiro :) niezle wywijales mieczem w jakims tam filmie..nie pamietam tytulu ;)

Kenjiro
03-11-2004, 00:48
CZesc!
Ja tyz z Gdyni...:D

Kaleid
03-11-2004, 00:50
oo..to juz nas trzech z Gdyni :) trzeba bedzie zorganizowac lokalny plener:)

Saint
03-11-2004, 00:59
Pytanie:
Czy ktos testowal juz nowego Action/plug-in D70 CSpro od Fred'a-Mirandy?
Jesli tak, to jakie wrazenia???


zapewne chetnie bysmy gos sprawdzili jakbys tylko podal linka!

Kenjiro
03-11-2004, 01:05
Jakby to bylo takie proste to bym sam wyprobowal. To niestety trza kupic...

Tr0n
03-11-2004, 01:08
Jakby to bylo takie proste to bym sam wyprobowal. To niestety trza kupic...

Jesli żeby sprawdzic trzeba kupić znaczy że nie warte NIC

Kenjiro
03-11-2004, 01:13
Kupic nie kupic...Na razie za nowe zeby na Donkeyu bylo....;)

Inne ich pluginy widzialem i calkiem niezle dzialaja...Intelisharpening zwlaszcza. No to bedzie trza troche poczekac ;)

Saint
03-11-2004, 01:15
mozesz podac W KONCU jakiegos linka do strony producenta?

Mad Max
03-11-2004, 01:22
mozesz podac W KONCU jakiegos linka do strony producenta?

A co, dostałeś bana na google?

Kenjiro
03-11-2004, 01:22
hehe...po co tyle nerwow, wystarczy wpisac w google Fredmiranda...ale ok!
http://www.fredmiranda.com

Saint
03-11-2004, 01:36
mozesz podac W KONCU jakiegos linka do strony producenta?

A co, dostałeś bana na google?

a co nie wiesz, ze jak sie podaje informacje tego typu to powinno sie podac zrodlo - w tym wypadku adres strony? bo inaczej dyskusja moze sie sporwadzac do rozmowy o du... Maryni ... poza tym sam zainteresowany zapisal pytanie co o tym sadzimy wiec jesli nie uzywalem tego to chcialbym przynajmniej to sprawdzic zeby miec mozliwosc sie wypowiedziec!

Mad Max
03-11-2004, 01:45
a co nie wiesz, ze jak sie podaje informacje tego typu to powinno sie podac zrodlo - w tym wypadku adres strony? bo inaczej dyskusja moze sie sporwadzac do rozmowy o du... Maryni ... poza tym sam zainteresowany zapisal pytanie co o tym sadzimy wiec jesli nie uzywalem tego to chcialbym przynajmniej to sprawdzic zeby miec mozliwosc sie wypowiedziec!


Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.

Tr0n
03-11-2004, 01:48
[quote=Saint]
a co nie wiesz, ze jak sie podaje informacje tego typu to powinno sie podac zrodlo - w tym wypadku adres strony? bo inaczej dyskusja moze sie sporwadzac do rozmowy o du... Maryni ... poza tym sam zainteresowany zapisal pytanie co o tym sadzimy wiec jesli nie uzywalem tego to chcialbym przynajmniej to sprawdzic zeby miec mozliwosc sie wypowiedziec!


Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.


ROTFL

Zbinek
03-11-2004, 02:00
Ha,ha Saint żałosne! :lol:

idiom
03-11-2004, 02:01
[quote=Saint]
a co nie wiesz, ze jak sie podaje informacje tego typu to powinno sie podac zrodlo - w tym wypadku adres strony? bo inaczej dyskusja moze sie sporwadzac do rozmowy o du... Maryni ... poza tym sam zainteresowany zapisal pytanie co o tym sadzimy wiec jesli nie uzywalem tego to chcialbym przynajmniej to sprawdzic zeby miec mozliwosc sie wypowiedziec!


Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.quote]
:lol:
Kto mieczem wojuje .... :wink:

Saint
03-11-2004, 02:29
tez bym mogl lapac kazdego z was za slowka natomiast kiedy ja prosilem zeby szukac w google to wieksza czes z was sie bulwersowala wiec podaje teraz adresy.

Zbyszek: sprawdz jeszcze czy nie masz mory na wszelki wypadek ;)