PDA

Zobacz pełną wersję : SONY Vaio VGN-FZ21S czy w tej cenie dostanę coś lepszego ??



Veyron
11-11-2007, 16:32
witam.
chcialbym zakupic laptopa SONY Vaio VGN-FZ21S. ma w zasadzie wszystko co potrzebuje. porzadna karte graficzna, swietna matryce (wg. mnie nie ma lepszych matryc w laptopach od montowanych w Sony) itd.
Komputer ma sluzyc do wszystkiego z naciskiem na obrobke zdjec, ogladanie filmow, buszowanie w sieci. W przyszlosci byc moze dokupie jakis porzadny monitor LCD, ale to pewnie na przyszle lato.

Czy w tej cenie (okolo 5tys zl) dostane jakiegos lepszego laptopa? - zwlaszcza chodzi mi o jakosc wyswietlanego obrazu.

Prosze o porady zwlaszcza osoby, ktore mialy stycznosc z laptopami Sony i moga sie odniesc do obrazu jaki daja wyzsze modele tej marki.

Tom01
13-11-2007, 02:19
Miałem kilka modeli Vaio. Ekrany faktycznie w wyższych modelach zdarzały się nieprzeciętne. Szczególnie 16" w starszych wersjach z P4M. Jednak sam komputer nie grzeszy wydajnością, trwałością a z serwisem katastrofa.

Veyron
14-11-2007, 16:31
wiec jaki laptop moze dorownac jakoscia matrycy temu Sony? Tu jest matryca z wiernoscia barw do 90% i z tego co widzialem w sklepie to obraz jest naprawde rewelacyjny.

phantomek
14-11-2007, 17:38
Mam vaio, jaki laptop moze dorownac matrycy Sony? hmmm, chyba żaden, nie wiem jak z Macami jest dokladnie, kilka widzialem, to i tak mnie nie przekonaly do siebie, wg mnie, vaio lepiej wyswietla.
Patrze tak zwyklym okiem kowalskiego :) bo na matrycach i parametrach itd itd itd sie nie znam :)