PDA

Zobacz pełną wersję : Statywy



Ryan
31-10-2004, 14:00
Witam w szczęśliwym gronie posiadaczy D70 :D

Wiem, że temat statywów był poruszany na forum, ale akurat nie znalazłem we wcześniejszych postach informacji nt. modeli , które mnie interesuja tzn:
- FANGIER WT-622 - 260 zł
- VELBON VEB-36 - 279,00 zł
- VELBON VGB-36 - 300,00 zł

Który z nich najlepiej wybrać. może ma ktoś jakieś doświadczenia i opinie na ich temat?

ddMON
31-10-2004, 15:48
Tych nie znam ale zawsze możesz rozważyc jeszcze jedną propozycję.
Mam i jak na razie chwalę.

Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilość z nową wersją forum.
Myślę, że to dobre pogodzenie ceny i jakości!
POzdro! :wink:

wasia
17-11-2004, 12:22
Witaj Ryan - ziomku :D . Co do statuwu mam ten sam co ddMON -Velbon Sherpa 600n (aparat też taki jak on :D ) i jestem zadowolony.Widziałem też statyw ,który miał Antonjo i wyglądał interesująco ,ale nie wiem co to za marka.

PS może się kiedys umowimy na jekieś fotki

Niedzwiedz
17-11-2004, 14:21
manfrotto 191 = rc 141 kupisz za 300 pln uzywany i zrozumiesz co to dobry ciezki statyw :)

Adams
17-11-2004, 15:13
Zdecydowanie polecam Manfrotto

ALF
17-11-2004, 17:06
Witam w szczęśliwym gronie posiadaczy D70 :D

Wiem, że temat statywów był poruszany na forum, ale akurat nie znalazłem we wcześniejszych postach informacji nt. modeli , które mnie interesuja tzn:
- FANGIER WT-622 - 260 zł
- VELBON VEB-36 - 279,00 zł
- VELBON VGB-36 - 300,00 zł

Który z nich najlepiej wybrać. może ma ktoś jakieś doświadczenia i opinie na ich temat?

o pierwszym z nich była mowa nawet nie tak dawno:))

Ryan
17-11-2004, 18:14
heh, troche mineło od czasu jak zalozylem ten watek i juz wlasciwie inne modele wchodza w gre :wink: Apetyt rosnie w miare jedzenia, hehe

Jeszcze z pół roku zastanawiania sie nad statywem i rzeczywiscie uzbieram na Manfrotto :wink: A tak serio to niby jest taki wybor, ale kazdy ma cos nie tak... i badz tu mądry nie mając możliwosci obejrzenia sprzętu na żywo, że też w Toruniu nie ma nawet jednego porzadnego sklepu foto, same małe z 2 tanimi statywami na krzyż :cry:

Podobny wątek jest tu:
Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilość z nową wersją forum.

P.S. Wasia - witam kolege z okolic :) Bardzo chetnie mozemy sie umowic na jakies focenie :) Niech tylko pogoda sie poprawi - odezwe sie na GG, pozdrawiam