PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] seks w wielkiej kuchni



Phoenix
31-10-2007, 14:10
takie nawiazanie do znanego serialu, byl pomysl, byla chinska restauracja (zaraz przy studio Jaceka_Z :D )
...no i byla chetna modelka, ktorej taki klimat sie bardzo marzyl :)
modelka: Aneta
pomoc: j&j studio

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

shaolin
31-10-2007, 14:22
Ciekawe miejsce ;) z 3 pokazanych dwojka kompletnie na nie - zolty ostrzejszy od modelki i te wyprane kolory... ble... ale za to podoba mi sie 3jeczka tylko moze jakies inne swiatelko by sie przydalo bo ten cien modelki od dopalenia mnie denerwuje... ;)

legionize
31-10-2007, 15:01
No mhm zaczerwieniłem się:) Przyciągają nie ma co

Robert_P
31-10-2007, 15:06
Jedynka fajna z historią , Dwójka podoba się tylko jakieś mydełko, Trójka świetna Chińczyk fajnie w czuł się w rolę :) Ale czekam na te gdzie są szykowane pikantne potrawy :mrgreen:

Bonzo
31-10-2007, 15:06
fajna sesja fajna modelka , ale kask chyba nijak się ma do kuchni :)

ADAS
31-10-2007, 15:08
ciekawe co by zrobił sanepid - brak ubrania ochronnego:)

pebees
31-10-2007, 15:11
A mi jakoś te zdjęcia nie leżą.

legionize
31-10-2007, 15:14
pebees jak się ma żonę to nie leżą:)

pebees
31-10-2007, 15:18
legionize nie, chodzi mi o to, że w każdy kadrze widzę jeden wielki bałagan, coś leży tu, coś tam, wzrok lata od jednej strony do drugiej i tak naprawdę nie ma na czym się zatrzymać, balans bieli na każdym inny, wszystkie jakby niedoświetlone. Na 3 modelka ma jakby za długi tułów. Jeśli miałbym jakoś wybierać - to 1,3,2. Ale ogólnie po prostu mi się nie podobają. Kamasha 'Męskie WC' było lepsze ;-)

shaolin
31-10-2007, 15:50
widzę jeden wielki bałagan

Przyjedz do mnie, zaprowadze Cie do kazdej restauracji w okolicy i zobaczysz to samo [no moze bez rozebranej bialej babki :lol: ] wiec klimat ok, tylko wykonanie mozna by poprawic ;)

Argymir Iwicki
31-10-2007, 16:15
A jak wyglądały negocjacje z panami właścicielami?

Jacek_Z
31-10-2007, 16:23
sesja zdjęciowa u mnie trwała 2 dni. Po pierwszym dniu bylismy tam na kolacji i modelka zagadała z właścicielem. Uległ jej urokowi :-D
phoenix przesadził z ta pomocą. Pomagałem w studiu, w restauracji byli sami (dałem tylko sabinkę).

PS
habakuk - dzięki za modelkę. Fajna jest.

jery
31-10-2007, 17:01
Podejżewam, że zdjęcia były robione pośpiechu, trochę niestarannie. Pomysł rewelacyjny.
3-ka najlepsza.
2-ka do skasowania.

pozdrawiam

Adam Trzcionka
31-10-2007, 18:24
sesja zdjęciowa u mnie trwała 2 dni. Po pierwszym dniu bylismy tam na kolacji i modelka zagadała z właścicielem. Uległ jej urokowi :-D
phoenix przesadził z ta pomocą. Pomagałem w studiu, w restauracji byli sami (dałem tylko sabinkę).

PS
habakuk - dzięki za modelkę. Fajna jest.



:) pozdrawiam

copywriter2000
31-10-2007, 18:29
A mnie się podoba! 3 wymiata. Ładną masz modelkę. Pozdrowienia;]

Madziulek
31-10-2007, 21:53
3 jest rewelacyjna ! :)
1 dobra ...o 2 się nie wypowiem żeby nie wzbudzać dyskusji :D
modelka super , wygląda troszkę jak Geena Davis , przynajmniej na tych fotkach :)

z niecierpliwościa czekam na Twoje kolejne zdjęcia , pomysłów Ci ostatnio nie brakuje - miło się ogląda :-)

Jacek_Z
31-10-2007, 22:04
phoenix na razie nie odpisze - ma trzeci dzień zdjęć :-D:-D:-D z tą sama modelką.

Piotr Szmidt
01-11-2007, 09:18
aj napisze tak: jestem na nie. Moze i zamysl byl ciekawy w umysle autora ale nie wyszedl tego tak jak planowal.

Po drugie: dla mnie pomysl jest ciutke bez sensu - co w chinskiej knajpie robie pol naga modelka (swoja droga modelka bardzo ladna i ciekawej urody) i do tego co jeszcze robi w kasu pracowniczym do prac na budowie?? Czy gdyby ktos stojacy z boku powiedizal wam o tym nie zastanawialibyscie sie o co chodzi?? - Nie wiem, kompletnie mi nielezy.

Co do samej techniki: kolorystyka 1 chyba najbardziej mi lezy z tych trzech fotek, ale nie znaczy to ze mi sie podoba wogole. czemu na drugiej fotce zrobiles desaturacje - tylko taka nie do konca?? niemowie ze kas jest kolorowy - ale to co niby mialo byc czarnobiale nadal ma troche koloru, 3 fota za duzo pomaranczowej dominanta.

Gra modelki - tutaj bardzo mi sie nie podobaja kadry: 1 - czemu modelka patrzy sie przerazona w obiektyw - boi sie fotografa i zaslania sciana ognia, czy boi sie ognia i blagalnie patrzy po pomoc do niego - nie rozumiem?

2- dosc klasycznie - tylko wyglada w tej pozie jak manekin, a mimika mika mi kompletnie nie pasuje. Autor chyba chcila uchwycic jak by moment zlapania modelki w jakiejs niewygodnej dla niej sytuacji i sie okazalo ze modelka/aktorka cos zrobila i jest zaskoczona - tylko jak to sie ma do calej konwencji zdjec...

3 - chyba najlepiej wybrnieto z tych wszystkich fotek ;)


Przepraszam za taka ostra krytyke, zamysl autora mi ewidetnie nie lezal i daltego wszelkie frustracje na ten temat znalazly sie w tym posice. Mam nadzieje ze nie zostane prze to traktowany jako presona non grata tutaj na forum :)

manfred
01-11-2007, 09:34
pebees jak się ma żonę to nie leżą:)


Własnie jak się ma żonę to cholernie leżą...

sailor
01-11-2007, 13:23
3 swietna.
2 do kosza.
1 niezla

Artur
01-11-2007, 16:58
Wg mnie: zadne ze zdjec.
Pomysl nawet fajny. Wykonanie niestety na nie.

Keyser Soze
01-11-2007, 17:15
...prawde mowiac, to czytajac tytul watku [i wyobrazajac sobie sposob realizacji] zrobilem sobie apetyt, ktory.............. niestety nie zostal zaspokojony

dla mnie zdjecie musi miec przede wszystkim klimat - dopiero potem patrze [albo i nie patrze] na "przepaly", balans bieli, ostrosc itp., wiec nie bede sie wypowiadal na ich temat

"seks w wielkiej kuchni" - pomysl swietny, tytul [w mojej glowie ;)] budzi ewidentne skojarzenia i multum sposobow na jego realizacje, ktora moim zdaniem sie nie udala i nawet oczy Geeny Davis nie ratuja braku klimatu:

# dlaczego dziewczyna ma na glowie kask budowlony? wypieprzyc go w diably i postarac sie o stosowna kucharska "czapke" [wiecie o co chodzi - takie nakrycie glowy jakie nosil "szwedzki kucharz" z Muppet Show ;)]

# nie orientuje sie w przepisach sanepidu, ale spodnie z 'czwartym paskiem extra' kolegi z drugiego planu to chyba nie jest wlasciwy stroj w tym miejscu

# dlaczego nie ma ujec z:
1. modelka i jajkami [w calosci, rozbitymi, sadzonymi, samymi zoltkami ;)]
2. modelka obsypana maka
3. modelka zagniatajaca ciasto
4. modelka z porem
5. modelka z ubijaczka, mikserem, walkiem do ciasta itp.
6. modelka wypackana czekolada czy miodem [Kim Basinger z "9 i 1/2 tygodnia" sie klania]
7. mam wymieniac dalej?

wiem, ze krytykowac latwo, ale po takim tytule sesji spodziewalem sie niezlej wyzerki i mysle, ze phoenix jeszcze takowa wszystkim zafunduje...

Marta Baranowska
01-11-2007, 18:09
oryginalnosc miejsca powala;]

fajna sesja;)

ciekawe fotki

Phoenix
02-11-2007, 19:10
ciezko bylo sie wkrecic do tej kuchni, gdyz restauracja dziala na biezaco, wiec aby nie przeszkadzac zanadto kucharzom, my sie musielismy dostosowywac do sytuacji, to pierwsze podejscie, doswietlane dwoma zdalnymi sabinkami, wiec raczej w kategorii eksperypentu musze te czesc sesji traktowac, mialo byc kontrastowo, odlotowo, a wrecz surrealistycznie, wiec stad nawet i ten kask na glowie, nie chcialem pokazac zaaranzowanej sytuacji w kuchni tylko wrecz ukazac jak najwiekszy kontrast.

dzieki za komentarze, wiele z nich wezme pod uwage przy kolejnej sesji w kuchni :)

Phoenix
03-11-2007, 00:18
3 - chyba najlepiej wybrnieto z tych wszystkich fotek ;)


Przepraszam za taka ostra krytyke, zamysl autora mi ewidetnie nie lezal i daltego wszelkie frustracje na ten temat znalazly sie w tym posice. Mam nadzieje ze nie zostane prze to traktowany jako presona non grata tutaj na forum :)

absolutnie nie masz powodow do obaw :), cenie sobie takie teksty o wiele wyzej niz krotkie zdawkowe "nice, sliczne etc", na forum najczesciej pokazuje dla sondowania, jaki sposob obrobki, ktora fote wybrac, sam jestem jeszcze naprawde ze zbyt malym doswiadczeniem, aby moc z calkowita pewnoscia i zawsze dokonywac jedynie slusznych wyborow. powyzsze foty robione wybitnie "for fun" wiec nie przykladalem sie zanadto do wszystkich szczegolow.
jak powtorze sesje to juz z cala pewnoscia bedzie "na gotowo" .

dzieki jeszcze raz za wszelkie komentarze :)

Zaziel
05-11-2007, 02:57
Nie wierze ze takie "cos" zrobiles.... bosz :D

FunBoy
05-11-2007, 18:17
jedynie trojka tutaj cos wnosi, w ktorej jest "klasyczne pozowanie", bez proby aranzacji konkretnej scenki - chociaz i tak jest dla mnie za duzo tam swiatla - no ale aby ogarnac sabinki, pewnie trzeba troche natrzaskac sie nimi w takich warunkach (szczegolnie w bialej kuchni ;))

na pierwszym i drugim za bardzo drazni mnie, ze chciales aby modelka odegrala role, a jednak zajmuje sie bardziej pozowaniem, a nie wspomniana gra - dlaczego ona patrzy w obiektyw?

harb
06-11-2007, 16:13
moim zdaniem niezle fotki ,trojka podoba sie ,jedynka tez bylaby niezla gdyby nie uciekla ostrosc ,ciekawy pomysl na miejsce ,ogolem na +