PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] debiut Klaudia



yhtis
30-10-2007, 02:12
na forum jestem juz jakis czas ale jakos nie wstawialem zdjec, hmm dlaczego niewiem co niektorzy twierdza ze przez strach przed krytyka, moze cos w tym jest , postanowilem jednak to zmienic i pokaze cos z szuflady sesjsa z klaudia.
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img100.imageshack.us/img100/4918/dsc7128zrobionamalatl7.jpg)
2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img142.imageshack.us/img142/3094/dsc7167zrobionemale1tl6.jpg)
3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img100.imageshack.us/img100/119/klaudiamaladk6.jpg)

pozdrawiam:)

saygon
30-10-2007, 02:34
1.- naprawdę fajna
2. - totalnie mi nie leży. Częściowo przez rozchylone usta, a częsciowo przez ciachnięcie głowy.
3. - trochę wyblakła i znowu usta.
P.s.
Bardzo ładna modelka o ciekawych rysach twarzy.

anchel
30-10-2007, 09:21
1.- naprawdę fajna
2. - totalnie mi nie leży. Częściowo przez rozchylone usta, a częsciowo przez ciachnięcie głowy.
3. - trochę wyblakła i znowu usta.
P.s.
Bardzo ładna modelka o ciekawych rysach twarzy.

Rozchylone usta u ponetnej modelki ci sie nie podobaja!? :mrgreen:

1 i 3 za saygonem. 2 tu nie pasuje.
To pewnie kwestia karnacji skory, ale bialka oczu wygladaja na dodatkowo wybielone. Ale chyba nawet juz przy okazji tej (lub bardzo podobnej) modelki ten temat walkowano wiec jesli to nie ingerencja autora i programu graficznego zwracam honor.

pzdr.

grizzly
30-10-2007, 13:17
Jedynka jest OK; moim skromnym zdaniem.

piwkoo
30-10-2007, 13:28
Mi jedynie 2 nie leży, pozostałe bardzo fajne. Klaudia nieraz już gościła na naszym forum i zapewne jeszcze tu się pojawi ;)

harb
30-10-2007, 18:39
jedyneczka najlepsza z serii i trojeczka

blue_21
30-10-2007, 21:54
a mogę wiedzieć którym szkiełkiem robiłeś te fotki?

ozzy
30-10-2007, 22:56
Tylko jedynka... ale za to udana:)

Artur Jonik
30-10-2007, 23:10
Juz gdzies Klaudie widzialem. Piekna modelka.
Co do zdjec to tez tylko1.

yhtis
31-10-2007, 05:24
obiektyw to 70-200 vr

swiatlo
31-10-2007, 08:51
Klaudia jest przepiękną dziewczyną i już ją tutaj na jakichś sesjach widywałem.
Jest ona niebiańsko przepiękna. Jak anioł o smagłej skórze. Przecudna uroda.
Przy tak pięknej dziewczynie naprawdę trzeba się starać aby jej odjąć urody. Niestety na dwóch tutaj obrazkach się to udało.
Trochę na jedynce i już zupełnie na dwójce piękna Klaudia wygląda jak zabiedzona żebraczka ze slumsów spod Rio de Janeiro. Jakby się przez parę tygodni nie kąpała i zarosła kurzem i biedą. No jak boga kocham takie mam wrażenie. Zwłaszcza na dwójce.
Czy mam nie pisać jak tak widzę? No naprawdę ona wygląda jak na takich sponsorskich zdjęciach proszących bogatych ludzi Zachodu o datki dla Trzeciego Świata.
Jeżeli to więc jest Twój zamysł aby śliczną Klaudię tak pokazać, to się udało.
Trójka już się broni.

yhtis
31-10-2007, 12:41
hmm, jasne ze widziales klaudie na odpierniczonych zdjeciach pojechanych w fotoszopie, cuz tu za duzo Ps-a nie ma widac Klaudia tak wyglada , wiem wiem phoenix tez ja wystawial / w sumie to jedna z naszych wspolnych sesji/ ale ze slumsami pojechales, heh niezle niezle, sie troche ubawilem, pozdrawiam:)

jery
31-10-2007, 17:43
Modelka znana z innych prac.
Rzeczywiście 1-ka najlepsza. Reszta b. przeciętna.

blue_21
31-10-2007, 20:15
no modelka znana, bo też już nie jeden raz widziałem.
osobiście bym wybrał 1. i 2. - 3. tak wygląda w zasadzie jak 2.
nie popieram swiatlo: - "Trochę na jedynce i już zupełnie na dwójce piękna Klaudia wygląda jak zabiedzona żebraczka ze slumsów spod Rio de Janeiro. Jakby się przez parę tygodni nie kąpała i zarosła kurzem i biedą. No jak boga kocham takie mam wrażenie. Zwłaszcza na dwójce." ale czy nie za ostry komentarz? owszem, może tak wygląda, ale czyż nie pozostaje nadal piękna? może akurat taki wizerunek jej najbardziej odpowiada?
- gratuluję modelki i fotek - kawał dobrej roboty.

swiatlo
31-10-2007, 20:18
no modelka znana, bo też już nie jeden raz widziałem.
osobiście bym wybrał 1. i 2. - 3. tak wygląda w zasadzie jak 2.
nie popieram swiatlo: - "Trochę na jedynce i już zupełnie na dwójce piękna Klaudia wygląda jak zabiedzona żebraczka ze slumsów spod Rio de Janeiro. Jakby się przez parę tygodni nie kąpała i zarosła kurzem i biedą. No jak boga kocham takie mam wrażenie. Zwłaszcza na dwójce." ale czy nie za ostry komentarz? owszem, może tak wygląda, ale czyż nie pozostaje nadal piękna? może akurat taki wizerunek jej najbardziej odpowiada?
- gratuluję modelki i fotek - kawał dobrej roboty.

Może i za ostry. Miał być humorystyczny. Jak taki wizerunek miał być to się powiódł... :)

gadas
31-10-2007, 20:28
3 ,1, 2 w tej kolejności mi sie podobają co do modelki to bardzo ładna dziewczyna .

Jacek_Z
02-11-2007, 22:49
ja tak lubię Klaudię, :-D że mi się zawsze podoba.
Jedynka jest trochę za ciemna, nie było swiatła z przodu, ewentualnie w obróbce trzeba było rozjasnic. To cięcie po palcach tez nie jest najszczęśliwsze.
Dwójka - szkoda z kolei tych włosków które "porysowały" jej twarz. Tak by było całkiem fajne.
Trójka - podobnie (nie licząc takiej Klaudi maniery języka lekko z przodu)


PS: znana to ona dopiero będzie i to niedługo, za niecały miesiąc :-D

swiatlo
02-11-2007, 22:51
PS: znana to ona dopiero będzie i to niedługo, za niecały miesiąc
:-D

Hurra, nie mogę się doczekać, bo uroda - cudo!
Pytanie - czy to Polka, czy obcokrajówka? Spróbuję zgadnąć - czy nie ma korzeni cygańskich?

Jacek_Z
02-11-2007, 22:54
Hurra, nie mogę się doczekać, bo uroda - cudo!

Pytanie - czy to Polka, czy obcokrajówka? Spróbuję zgadnąć - czy nie ma korzeni cygańskich?

nie. Mama polka, tata arab.
macie tam w USA polskie czasopisma z amerykańskim rodowodem? :-D

blue_21
04-11-2007, 22:56
Może i za ostry. Miał być humorystyczny. Jak taki wizerunek miał być to się powiódł... :)

no tak czy inaczej dziewczyna ma nietuzinkową urodę i chyba każdy ją tu podziwia. dark angel

ozzy
04-11-2007, 23:18
nie. Mama polka, tata arab.
macie tam w USA polskie czasopisma z amerykańskim rodowodem? :-D

czyli w końcu będzie w piśmie na P? :D bo już chyba kiedyś wspominałeś że będzie...

Jacek_Z
05-11-2007, 00:56
w grudniu (ukaże się w listopadzie)

Phoenix
05-11-2007, 14:06
jak dla mnie to jedynka, ale i tak oceniam glownie jako potencjal, gdyz z tej foty mozna by bylo najwiecej "wycisnac" - widzialem te fote wlasnie na pulpicie kompa Klaudii, wiec nie jest zle prawda? byl ciasniejszy kadr (palce), ale spoko, 15min obrobki i fota moze wygladac 2x lepiej. Niestety jesli ma fota robic wrazenie - to jestesmy skazani na obrobke. Chyba ze naprawde poswieci sie mnostwo czasu i energii na takie skomponowanie scenerii, swiatel itd, ze faktycznie niczego juz nie da sie poprawic :D
sam jestem ogromnie ciekaw zdjec z P, kobieta tym razem focila - mam ogromna nadzieje na zupelnie inne zdjecia niz do tej pory pokazywane tam (nie moj klimat absolutnie)