PDA

Zobacz pełną wersję : magazyn fotograficzny Autofocus



amirez
28-10-2007, 23:45
Witam!
--------------
Pytanie - ostatnio pozgrywałem z netu magazyn fotograficzny Autofocus. Niestety, praktycznie nie do oglądania. Obraz rozmyty, dźwięk rwany - okropieństwo ;)
Inne filmy chodzą normalnie. Jaki zainstalować kodek, lub użyć jakiego programu /próbowałem w AllPlayer/ , aby nacieszyć się normalnym obrazem i posłuchać co mówią o Nikonach ?

adolfik9501
03-11-2007, 02:16
Witam,

Nie oczekuj cudów od pliku wideo o tak marnej kompresji i do tego w formacie wmv. Wszystkie programy z TV Biznes prezentują podobną "jakość". Co jak co mogliby dokonać lepszej kompresji przy obecnej popularności łącz szerokopasmowych.

p.s. do filmów (z napisami) wskazany jest SubEdit Player, do innych dziwnie wyglądających możesz spróbować użyć VLC ale poprawy jakości obrazu jakoś bym się nie spodziewał (sam używam SubEdit oraz MediaPlayer Classic - AllPlayer zawsze uparcie twierdził u mnie, że nie ma kodeków i je ściągał - a jak nie miał jak miał-wszystkie inne playery chodziły, a ten uparcie ściągał kodeki...).

Pozdrawiam.

monster666
03-11-2007, 15:01
Ja ten magazyn oglądam na AllPlayerze i wszystko jest ok. Wiadomo, że nie powala jakością, ale można oglądać bez przeszkód. a kodeki mam jakieś z większej paczki, K-lite chyba.

mini21
03-11-2007, 16:33
Ja oglądałem na Sub-edit player i dźwięk był ok.
Co do obrazu.... szkoda gadać.