PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia na cmentarzu - porady



slawek-
29-10-2004, 00:02
Witajcie.

Zapewne wielu z Was wybiera się w poniedziałek odwiedzić groby bliskich. Taki spacer na cmentarz będzie też pewnie okazją do zrobienia bardzo nastrojowych zdjęć.

Ja sam również wybieram się na cmentarz centralny w Szczecinie (trzeci co do wielkości w Europie), by spróbować uchwycić klimat tego dnia.

Jako, że jestem jeszcze w małej lidze, jeśli chodzi o fotografię, chciałbym prosić "starszych" kolegów o porady związane z wykonywaniem tego konkretnego typu zdjęć. Podzielcie się proszę sugestiami ustawień, pomysłami na kadry, praktycznymi poradami związanymi z tematem.

Mam nadzieję, że doświadczeni użytkownicy tego forum znajdą chwilę czasu na spisanie paru zdań - myślę, że pomogą tym samym nie tylko mnie :-)


slawek-

chudkiewicz
29-10-2004, 00:12
Rok temu wybrałem się bez statywu. ;)
Jedyne wyszły zdjęcia kiedy opierałem się
o groby, a to po 1 nie jest śmieszne a po 2 rodzina nieboszczyka
kątem oka patrzyła..

W niedziele w Warszawie, jedziemy napewno z Antionim na Powązki,
może ktoś sie dołączy ?

slawek-
29-10-2004, 00:19
Przyznam, że chętnie zabrałbym monopod, ale myślę, że warunki są raczej "statywowe".

Bardzo zależy mi na poradach dotyczących naświetlania takich zdjęć. Wiem, że to może być temat rzeka, ale jestem prawie pewien, że na miejscu będzie jak zwykle minimum czasu na eksperymenty.. więc postanowiłem pomyśleć i dopytać zawczasu :-)


slawek-

Zbinek
29-10-2004, 00:25
Sławku, ja również bardzo chętnie wysłuchałbym rad kilku kolegów. A czy pamiętacie ten post
Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.. Może to byłaby wspaniała okazja by reaktywować ten pomysł. Oczywiście rad posłuchamy w tym poście, natomiast jeśli ktoś podchwyci tamten wątek , to niech pisze w tamtym miejscu.

@nia
29-10-2004, 09:37
@chudkiewicz

o której wybieracie się na te Powązki?

November
29-10-2004, 09:51
Witam,

Pochwalcie sie swoimi rezultatami z poniedzialku.

Zapraszam na moje zdjecia z cmentarza w Klukach na http://mateuszwaga.com/foto/foto_kluki.html

Pozdr

N