PDA

Zobacz pełną wersję : D200 moze byc... a D70....



Tomek_R
06-01-2006, 14:50
Wlasnie od tygodnia posiadam D70s, wczoraj porzadnie pobawilem sie D200 i stwierdzilem ze D70 wcale nie wypada tak zle w porownaniu. Wizjer w 200 jest lepszy ale to nie F90 czy 100. Monitor w 70s jest wystarczajacy, 200 ma prawie ze telewizor, jest lepiej uszczelniony szybszy i te mega piksle ale 70 tez robi ladne zdjecia. Jedyna rzecz ktorej nie rozumiem to wyswietlacz LCD dlaczego taki duzy. Czy pokazuje jakies funkcje ktorych nie uruchomilem? Staralem sie byc obiektywny.
To wszystko przypomnialo mi zakup F70 jakies 10 lat temu, chcialem F90x ale kase mialem tylko na 70ke, jak kupilem 90ke to juz nie byla az taka boska. Teraz tez mam takie skojarzenia.
Moze jak bym mial wiecej kasy to kupil bym 200ke, ale na nartach tez lubie jezdzic wiec 1000 dolcow przeznaczone jest na to.

Pozdrowiena

Tomek.

Rave
06-01-2006, 16:33
ale przeciez nikt nie mowil ze d70 nagle przestal byc aparatem robiacym zdjecia. Nie rozumiem topiku.

Czornyj
06-01-2006, 16:38
Ooo, to dobre nartki sobie kupujesz ;) ! Czy to raczej kasa na jakieś freeride'owe wypady? A z ciekawości - ile tam u was kosztują średnio topowe narty z wiązaniami? Taniej/drożej niż w Polsce?

Tomek_R
06-01-2006, 17:50
Rave ten post mial poprostu przekazac ze tak jak fajny jest D200 to i tak samo D70s jest nadal dobrym aparatem. Dla mnie wszystkie SLR i DSLR Nikona sa dobre lub b. dobre. Za duzo glupiej gadki typu moje lepsze od twojego ostatnio tu bylo.

Czornyj kasa jest na wyjazd do Whistler (przelot), a narty freeridowe do okolo 800 do 1100 dolcow kanadyjskich, ale jezeli jestes cierpliwy lub model z zeszlego roku nie przeszkadza ci to 400 do 600 z zapieciami.

Jarecki
06-01-2006, 18:02
bardzo trafne rozumowanie , każdym praktycznie aparatem da się zrobić super fotkę ale, no właśnie są żeczy których nigdy przeciętny zjadacz fotografii nie wykorzystuje na codzień ale nieraz się mogą przydać , tak jak z poduchą w aucie nie jest potrzebna do jazdy ale lepiej że jest sam coś wiem na ten temat. jak kupowałem 200 to radziłem się różnych gości i stwiedzili że lepiej mieć model nowszy niż starszy jak się ma na te zabawki, osobiście jestem zaachwycony nowym D200, choć to moje pierwsze cyfro lustro, jestem laikiem w tej materii ale fotki rodzinne wychodzą super z 50 1.8 poprostu żyletka.
to moje własne zdanie na ten temat i proszę go nie komentować.....................

Irvine
06-01-2006, 18:10
To zupelnie OT ale jak juz temat nart to tu masz Czornyj dobry sklep w Kanadzie:
http://www.sportsliquidator.com/ z przegladem cen.