PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] na pozarcie ..



sailor
06-01-2006, 11:31
dawno nic nie bylo wiec wrzuce na chwile :) teraz mozna sie poznecac za wszystkie moje wredne komentarze.

http://www.psychodelic.org/~sailor/forum/s_DSC_7960.jpg

vuki
06-01-2006, 12:11
na pożarcie? chyba wzrokiem!
fajne, wrecz bardzo fajne!
ta "bluzeczka" to chyba troche kosztowala :D
tak sie zastanawiam czy musialo byc to zolte swiatlo?
w jednej tonacji nie lepiej?

sailor
06-01-2006, 12:19
ta "bluzeczka" to chyba troche kosztowala

echh nawet nie pytaj :) a juz szczegolnie o czas jej wydziergania :)


tak sie zastanawiam czy musialo byc to zolte swiatlo?

zolte swiatlo .. zolto-zielone mialo byc :P ale taki byl zamiar .. mialo byc milo i cieplo .. ze zwyklym swaitelkiem tez mam ale to jzu nie to .. :)

Grey
06-01-2006, 12:38
mnie sie podoba, moze zamiast rozowego tla biale? i troszke mniej zoltego swiatla?
jakim szklem robione? bardzo ostre te zdjecie:)

ALF
06-01-2006, 12:48
no normalnie nie ma się do czego przyczepić :twisted:
no może do wyrazu ust modelki w połączeniu z ciepłotą barw :wink:

sailor
06-01-2006, 12:54
moze zamiast rozowego tla biale?

bardziej bialych juz nie sprzedaja :D

i troszke mniej zoltego swiatla?

jak sobie kupie jakies studio to zamontuje w nim spota z regulacja mocy .. jak na razie musze sie meczyc na chalupniczych metodach i niedoborze lamp :/


jakim szklem robione?
tym co zawsze ...50/1.8


no normalnie nie ma się do czego przyczepić
nie wierze .. ty nie dasz rady?? :)

no może do wyrazu ust modelki w połączeniu z ciepłotą barw
no :!: :!: :!: wiedzialem :mrgreen:

goldie
06-01-2006, 13:11
podoba mi sie kolorystyczny podział na diwe strony - zółto czerwono - makijaż - kolory oddane - ładnie, jestem na tak

Tomek_R
06-01-2006, 13:40
Dla mnie Bomba!!!


Jezeli mozna wiedziec w jakim celu fotka byla robiona, zarobkowo czy tez rekreacyjnie?

sailor
06-01-2006, 13:54
Tomku - a czy cel robi jakas roznice? fota byla robiona do portfolio modelki, przed jej wyjazdem na kontrakt. moza to wiec nazwac rekreacja :)

Grey
06-01-2006, 14:37
no to ja sie jeszcze przyczepie tej ogniskowej:)

nie wiem jak wyglada modelka w rzeczywistosci, ale domyslam sie ze z tej odleglosci, ta 50tka zaokragliles jej twarz...

rozumie ze dziewczyna rozpoczyna kariere modelki, bedzie posylac zdjecia do agencji itd

...przy zalozeniu ze w pewnym stopniu znieksztalciles jej twarz (zaokragliles) mozesz jej w ten sposob zniszczyc kariere:>

buzia na zdjeciu jest okraglutka, nosek ciut duzy:)

chyba ze ma taka urode, to w tym przypadku sorry:D

sailor
06-01-2006, 15:15
no to ja sie jeszcze przyczepie tej ogniskowej:)

a prosze bardzo ..



nie wiem jak wyglada modelka w rzeczywistosci, ale domyslam sie ze z tej odleglosci, ta 50tka zaokragliles jej twarz...

skoro nie wiesz jak wyglada to nie wiesz czy zaokraglilem?? :) poza tym 50 z cropem to juz chyba 75 ??


rozumie ze dziewczyna rozpoczyna kariere modelki, bedzie posylac zdjecia do agencji itd
...przy zalozeniu ze w pewnym stopniu znieksztalciles jej twarz (zaokragliles) mozesz jej w ten sposob zniszczyc kariere:>
buzia na zdjeciu jest okraglutka, nosek ciut duzy:)
rozwaliles mnie jak paczke dropsow. fakt .. tym zdjeciem mozna jednie zniszczyc kariere modelce .... i faktycznie zniszczylem jej kariere .. wlasnie zaczyna kontrakt w Mediolanie :D
pza tym nie widze powodu zeby cos gdzieklwiek wysylala.. jest w dobrej agencji wiec raczej nie jest do tego zmuszona :D

kocham takie komentrze .. po prostu kocham .. mysle ze bardziej modelkom niszcza kariere zdjecia "za pozowanie" robione przez fotopstrykow ktorzy blendy od plastra miodu nie rozrozniaja a robia profesjonalne studyjne portfolio na lozku i z wbudowana lampa ...

i nie widze powodu dla ktorego dobre modowe zdjecie moze zepsuc kariere modelce.



chyba ze ma taka urode, to w tym przypadku sorry:D
komentarz mysle zbedny ...

Grey
06-01-2006, 15:29
nie obrazaj sie odrazu, pisalem w formie zartu--> :) <-- przecie mowilem ze mi sie podoba!






to o tym rujnowaniu kariery:))) to byl moj czarny humor nic wiecej:))
A TEMATEM BYLO "NA POZARCIE" :twisted:

cus

sailor
06-01-2006, 15:55
A TEMATEM BYLO "NA POZARCIE"

a kultura wymaga nei podczepiania sie pod czyjes watki ze zdjeciami chyba ze sa w postaci linkow :P wiec jesli bylbys uprzejmy :)

Grey
06-01-2006, 15:58
A TEMATEM BYLO "NA POZARCIE"

a kultura wymaga nei podczepiania sie pod czyjes watki ze zdjeciami chyba ze sa w postaci linkow :P wiec jesli bylbys uprzejmy :)

jasne, chcialem sie tylko wytlmaczyc :roll:


aha, dodam ze do tej twojej foty nie ma sie specialenie gdzie przyczepic :P

sailor
06-01-2006, 16:00
sorry mam ciezki dzien :) przyjmij wirtualne pifo :>
ps. zostaw fotke w linku :) bo nasza dyskusja straci sens :D

Tomek_R
06-01-2006, 18:25
Jak mowie ze BOMBA to Bomba a jezeli "rekreacyjna" to jeszcze wieksza!!!