PDA

Zobacz pełną wersję : Asus P5B



szymony
23-10-2007, 15:01
Witam!
Wiele dobrego nasłuchałem się o tej płycie. I chyba sie na nią decyduję, przy najbliższym upgrade. Przeglądając oferty alledrogo okazało się że wersji tej płyty jest multum i to w dużej rozpiętości cenowej. Pytanie brzmi która ma najlepszy stosunek cena/możliwości? Złożony na na jej bazie zestaw na 90% będzie podkręcony.

stig
23-10-2007, 15:31
Wiele dobrego nasłuchałem się o tej płycie. I chyba sie na nią decyduję, przy najbliższym upgrade. Przeglądając oferty alledrogo okazało się że wersji tej płyty jest multum i to w dużej rozpiętości cenowej. Pytanie brzmi która ma najlepszy stosunek cena/możliwości? Złożony na na jej bazie zestaw na 90% będzie podkręcony. Ja uzywam P5B bez zadnych dodatkow w nazwie. Swietna plyta i cene aktualnie ma rewelacyjna.

mini21
23-10-2007, 15:46
Ja mam P5B deluxe.
Jak robiłem kompa, to mówiono mi, że przy tej płycie najlepiej można podkręcić resztę, ale nie znam się więc jeszcze tego nie robiłem.

Rafał_Sz
23-10-2007, 17:00
Witam!
Wiele dobrego nasłuchałem się o tej płycie. I chyba sie na nią decyduję, przy najbliższym upgrade. Przeglądając oferty alledrogo okazało się że wersji tej płyty jest multum i to w dużej rozpiętości cenowej. Pytanie brzmi która ma najlepszy stosunek cena/możliwości? Złożony na na jej bazie zestaw na 90% będzie podkręcony.
Ma taką. Jak do tego dodasz Core2Duo to wychodzi wiadro herców gratis. I to na oba jądra! :)

Dominiq
23-10-2007, 18:10
witam wszystkich, modele p5b sa już dość wiekowe, warto tu zauważyć, że obsługuja nominalnie magistrale 1066 (da sie oczywiście ja podnieść lecz nikt nie gwarantuje stabilności, min zalecam model p5b plus, a wtym momencie wiekszość nowych proców c2d działają na 1333), warto pójść w nowsze rozwiazania typu P5K ok370zl( na Intelu p35) lub (bardziej polecam chcącym coś wiecej wyciągnąć z procka) P5N-E SLI na nv650 ok360zl