PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Eksperyment. Ewelina



MikeP
22-10-2007, 11:39
Witam,

postanowilem obrobki zdjec a'la delikatny cross. Nie wiem czy dokladnie osiagnalem takie efekt, tak czy inaczej zamieszczam takie jedno. Co wy na to?

Pozdrawiam

MikeP


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img81.imageshack.us/img81/2682/dsc2824crossym2.jpg)

david555
22-10-2007, 12:36
Nad gustami się nie dyskutuje, ale skoro pokazujesz to powiem, że jak dla mnie zbyt pstrokato. Jakoś tak jarmarcznie.

peynal
22-10-2007, 12:47
Nie jestem ekspertem ale rzeczywiście jest jakoś tak "waląco" po oczach, w szczególności motylek. Lubię przekolorowane foty ale ta jakby za mocno. Może mam kiepski lcd.

yans
22-10-2007, 12:57
Ręka. Zupełnie "przylepiona". Wygląda jak wycięta z innego zdjęcia i wklejona. Mało kobieca.

fushiro
24-10-2007, 12:31
Ostre i nienaturalne kolory w stylu Moloko. Gdyby dopracować tą technikę, można by zrobić z tego sztukę.

blue_21
24-10-2007, 21:50
tak trochę cukierkowo jakby...

ruda#
25-10-2007, 20:17
mnie sie tam podoba :). tylko jedną uwagę mam - za dużo różowego na szyi po lewej stronie. no i może inne tło bym dała. pomysł z motylkiem przedni i zestawienie żółtego z tym odcieniem różu jak najbardziej ok!!! chyba do tej pory komentowali sami mężczyźni :). spróbuj kiedyś cyknąć fotkę modelce umalowanej na zielono-różowo albo włąśnie na żółto-różowo - efekty są świetne. a jeszcze jak do tego dołożysz jakiś niebanalny kolor oczu to wogóle będzie miodzio :). pokombinuj coś z tym motylkiem bo pomysł bardzo fajny.

david555
25-10-2007, 20:20
mnie sie tam podoba :). tylko jedną uwagę mam - za dużo różowego na szyi po lewej stronie. no i może inne tło bym dała. pomysł z motylkiem przedni i zestawienie żółtego z tym odcieniem różu jak najbardziej ok!!! chyba do tej pory komentowali sami mężczyźni :). spróbuj kiedyś cyknąć fotkę modelce umalowanej na zielono-różowo albo włąśnie na żółto-różowo - efekty są świetne. a jeszcze jak do tego dołożysz jakiś niebanalny kolor oczu to wogóle będzie miodzio :). pokombinuj coś z tym motylkiem bo pomysł bardzo fajny.

Taaa, najlepiej w ogóle w barwy wojenne pomalować modelkę. No nie przesadzaj. Młodość broni się świetnie sama bez takich udziwnień.;)

ruda#
25-10-2007, 20:27
odezwał się fan wytłumionej kolorystyki :). takie połączenia kolorystyczne są niebanalne i w pewnych sytuacjach uzasadnione - w tej napewno. poza tym rozmawiać z facetem o makijażu... bez urazy oczywiście :).

david555
25-10-2007, 20:30
odezwał się fan wytłumionej kolorystyki :). takie połączenia kolorystyczne są niebanalne i w pewnych sytuacjach uzasadnione - w tej napewno. poza tym rozmawiać z facetem o makijażu... bez urazy oczywiście :).

No, ale.....wściekły róż i cytrynowa żółć? Toż zęby bolą od patrzenia.:)

ruda#
25-10-2007, 20:39
i o to chodzi! ma zwracać uwagę - mnie takie zestawienia kojarzą się z rajskimi ptakami, więc raczej pozytywnie.

david555
25-10-2007, 20:41
Rajskie ptaki, powiadasz, hmmmmm....muszę to sobie na spokojnie poukładać. Ot i namieszała.;)

swiatlo
25-10-2007, 20:55
Mi się zdjęcie podoba. Chociaż wciąż uważam że byłoby lepsze ze stonowanymi kolorami. Albo wręcz cz/b. Ale doceniam odwagę i wyrażam duży respekt... :)