PDA

Zobacz pełną wersję : Real World Adobe Photoshop CS



mstr
05-01-2006, 11:31
Czy ktoś oglądał/ma tą książkę (http://helion.pl/ksiazki/rwapcs.htm) ? Jakieś opinie, czy warto wydac stówkę na coś takiego?

Czornyj
05-01-2006, 15:51
patrząc na to ohydztwo spłodzone w PS, które wstawili na okładkę - nie warto

mstr
05-01-2006, 16:40
patrząc na to ohydztwo spłodzone w PS, które wstawili na okładkę - nie warto

Okładkę pewnie płodzili w helionie (używając painta) :wink:

Umba
05-01-2006, 18:02
nie wiem czego warta jest ta ksiazka ale ja polecilbym Ci takie

Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć. Wydanie I , II, i chyba wyszło III Autor: Scott Kelby

no ale ktos inny moze powiedziec ze sie myle.

Tylko kurcze nie moge dostac nigdzie wydania I no i w Helionie II tez chyba nie dostaniesz.

Laku
05-01-2006, 20:26
Tylko kurcze nie moge dostac nigdzie wydania I no i w Helionie II tez chyba nie dostaniesz.

To one się różnią zawartością?

mstr
06-01-2006, 10:34
nie wiem czego warta jest ta ksiazka ale ja polecilbym Ci takie

Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć. Wydanie I , II, i chyba wyszło III Autor: Scott Kelby

no ale ktos inny moze powiedziec ze sie myle.

Tylko kurcze nie moge dostac nigdzie wydania I no i w Helionie II tez chyba nie dostaniesz.

Chciałem tą książkę kupic ale na stronie helionu zobaczyłem tą i pomyślełem że może byc lepsza. Poza tym mój znajomy ma Kelby'iego więc mógłbym sobie pożyczyc żeby.

Umba
06-01-2006, 16:06
To one się różnią zawartością?

Szczerze to nie wiem logicznie rozumujac to nie powinny sie za wiele roznic bo to tylko wydanie inne. Nie moge dostac jedynki a wolałbym ją bo przypuszczam że wyszło by taniej niż najnowsze wydanie III.

madmips
06-01-2006, 21:15
Nie wiem jakie masz podstawy, ale zawsze lepsza taka książka niż żadna :D

szymony
06-01-2006, 23:20
Wydanie I Kelby-ego jest na podstawie PS CS, a trzecie na PS CS II. Jest coś tam dodane o Adobe Bridge itp. ale generalnie to samo.

krzys123
06-01-2006, 23:20
Umba, tym sie roznia ze I dotyczy ps7 II cs a III cs2,wiec jak widac w I nie dostaniesz opisu wykorzystania funkcji ktore ma np.CS2

mstr
07-01-2006, 15:14
Nie wiem jakie masz podstawy, ale zawsze lepsza taka książka niż żadna :D

W psie rzeźbię już sporo czasu, ale przydałaby mi się książka do poszerzenia wiedzy o obróbce zdjęć. No i właśnie z tego co patrzyłem, w książce Kelby'ego jest trochę rzeczy które mi się przydadzą, ale ta real world wydaje mi się bardziej 'zaawansowana'. Na pewno nie potrzebuję knigi z opisem pasków narzędzi itd. :evil: