nobby
20-10-2007, 19:54
Witam
Zdecydowalem sie na statyw Manfrotto statyw 055X PRO B i pozostaje mi tylko kwestia doboru glowicy.
Ten statyw ma byc do zestawu D200 i 70-200 VR + TC17II. Foce sporo zblizen raczej natury w tym zwierzatek i nie moge zdecydowac jakiego typu glowica bedzie odpowiednia. Moze nad jakas kulowa sie zastanawic a moze 3D ktoras z tematu.
Odrazu powiem ze do tej pory mam Velbona bo mi taki starczal i nie narzekalem ale na moj obecny zestaw tamten nie jest dosc stabilny i nie utrzyma az takiego ciezkiego zestawu.
Jesli ktos chcialby mi proponowac 190 to odrazu odpada bo jest jednak za niska a kg mnie nie zniechecaja bo po grach nie ebde z nim spacerowal.
Dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam
Zdecydowalem sie na statyw Manfrotto statyw 055X PRO B i pozostaje mi tylko kwestia doboru glowicy.
Ten statyw ma byc do zestawu D200 i 70-200 VR + TC17II. Foce sporo zblizen raczej natury w tym zwierzatek i nie moge zdecydowac jakiego typu glowica bedzie odpowiednia. Moze nad jakas kulowa sie zastanawic a moze 3D ktoras z tematu.
Odrazu powiem ze do tej pory mam Velbona bo mi taki starczal i nie narzekalem ale na moj obecny zestaw tamten nie jest dosc stabilny i nie utrzyma az takiego ciezkiego zestawu.
Jesli ktos chcialby mi proponowac 190 to odrazu odpada bo jest jednak za niska a kg mnie nie zniechecaja bo po grach nie ebde z nim spacerowal.
Dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam