volumen
19-10-2007, 14:47
Postanowiłem kupić plecak. Zdecydowanie dwukomorowy, bo mam dość noszenia na wycieczkach plecaka i torby na ramieniu. O statywie nie wspomnę.
Wybór padł na Naneu Pro, konkretnie model K3. Udałem się więc na zakupy, przymierzam plecak i... Grubi Amerykanie zrobili plecak dla chudych Amerykanów... By zapiąć pas biodrowy brakuje mi jakieś 10 cm, a mam raptem 120 cm. No co? Klata mi się zsunęła ;) Mierzyłem jeszcze K3L, tu jakby więcej było, bo po wciągnięciu powietrza zapiąłem się. Jednak przerażony sprzedawca błagał, bym nie wypuszczał powietrza. Myślę, że wtedy mógłbym się udusić.
I tu pojawia się moja prośba do szanownych użytkowników wszelkiej maści "dwukomorowców" - czy ktoś może mi pomóc i sprawdzić jak to jest z obwodem pasa biodrowego w Waszych plecakach?
Myślałem jeszcze o Naneu Pro Alpha, ale obawiam się, że będzie ten sam problem, co z K3. Mierzyłem jakiś Fomei - brakuje. Sprzedawca powiedział, że Tamrac serii Adventure może mieć dłuższy pas biodrowy. Ale niestety nie było go na półce.
Oczywiście jak nic nie znajdę, trzeba będzie dosztukować kawałek taśmy, chciałbym jednak tego uniknąć.
Wybór padł na Naneu Pro, konkretnie model K3. Udałem się więc na zakupy, przymierzam plecak i... Grubi Amerykanie zrobili plecak dla chudych Amerykanów... By zapiąć pas biodrowy brakuje mi jakieś 10 cm, a mam raptem 120 cm. No co? Klata mi się zsunęła ;) Mierzyłem jeszcze K3L, tu jakby więcej było, bo po wciągnięciu powietrza zapiąłem się. Jednak przerażony sprzedawca błagał, bym nie wypuszczał powietrza. Myślę, że wtedy mógłbym się udusić.
I tu pojawia się moja prośba do szanownych użytkowników wszelkiej maści "dwukomorowców" - czy ktoś może mi pomóc i sprawdzić jak to jest z obwodem pasa biodrowego w Waszych plecakach?
Myślałem jeszcze o Naneu Pro Alpha, ale obawiam się, że będzie ten sam problem, co z K3. Mierzyłem jakiś Fomei - brakuje. Sprzedawca powiedział, że Tamrac serii Adventure może mieć dłuższy pas biodrowy. Ale niestety nie było go na półce.
Oczywiście jak nic nie znajdę, trzeba będzie dosztukować kawałek taśmy, chciałbym jednak tego uniknąć.