Damianus
02-01-2006, 22:47
Obiecałem trochę pomóc pewnej koleżance w zakupie d70 z obiektywem.Koleżanka trochę nie ma kasiory więc pozostają jej raty , może mi ktoś zatem doradzić gdzie to zrobić najlepiej i najtaniej . Bedę wdzieczny a koleżanka jeszcze bardziej :) :mrgreen: