PDA

Zobacz pełną wersję : laptop+karta+monitor



MikeP
29-12-2005, 15:12
Witam Wszystkich po swietach.

Mam do Was pytanie. Szczegolnie do znawcow laptopow.

Zamierzam kupic laptop i podlaczac go do monitora crt (Eizo t962). Myslalem, ze nie ma z tym problemow ale znajomy ostrzegl mnie, ze karty montowane w laptopach nie sa najlepszej jakosci a zwlaszcza jakosc wyjsc monitorowych jest tragiczna i nie jest to dobry pomysl.

Chcialbym Was zapytac czy wiecie cos moze o tym? Czy to prawda ze nie warto podalczac dobrego crt do laptopa bo traci sie strasznie na jakosci? Kolejna sprawa to czy robi to roznice jesli podpina sie monitor przez stacje dokujaca? czy to generalnie jest tak zle czy moze sa jakies firmy ktore montuja lepsze komponenty i sytuacja wyglada lepiej?

Prosze Was o pomoc. Poza tym mam pytanie jaka karte polecacie i jaki procesor do wzglednie dobrej pracy z CS2. Wiem, ze potrzeba duzo ramu ale zastanawiam sie czy procesor to taka wazna sprawa i czy nie oszczedzic na procesorze i kupic wiecej ramu?

dziekuje za pomoc z gory.

Pozdrawiam

Michal

mpriest
30-12-2005, 11:33
Korzystalem z takiego polaczenia, najpierw z CRT, pozniej z zewnetrznym LCD
na Apple PowerBook G4 15" - one maja wyjscie digitalne na zewnetrzny monitor.
Jakosc perfekt a i sam komputer stworzony pod aplikacje Adobe. Polecam!

rabijki
30-12-2005, 18:05
ja uzywam wylacznie apple i nie ma z tym najmniejszych problemow. generalnie jak przedmowca:-)))

Yja
07-01-2006, 17:56
Witaj. Ja akurat przesiadłem się ze stacjonarnego komputera na lapcia Toshiba M70 z kartą ATI X 600 SE 256. Wcześniej użytkowałem GF 6600 GT 128. Kożystam z LCD 19 IIYAMA 480-s i jestem zadowolony. Wiem iż to nie jest CRT ale jeżeli kupisz dobrego laptopa z dobrą grafiką to i będziesz miał dobrą jakość , a napewno nic nie stracisz.

matka997
05-05-2007, 10:32
sorry za banalne pytanie
w takim podlączeniu laptka pod crt lub lcd korzystacie z klawiatury laptka (chyba to niewygodne?) czy podlaczacie pod laptka dodatkowa klawiature?

gALL
05-05-2007, 17:07
Toshiba M70 nijak nie nadaje sie do obrabiania zdjec (mam takowa), czy to na wbudowanym LCD czy tez na zewnetrznym monitorze. Jestem szurniety ale do kompa bez Matroxa i dobrego CRT/LCD nie podchodze jak mam obrabiac zdjecia.