PDA

Zobacz pełną wersję : [ Mamiya ] Mamiya - konserwacja, serwis



bagnino
09-10-2007, 15:05
Witam
Wiem, ze w Wawie jest spec od naprawy "sredniego formatu" - mozliwe, ze to ta sama osoba, ktora uszczelnia ruskie korpusy - czy ktos moglby podac jakis namiar bo jutro bede w Wawie i chcialbym zostawic swoje "malenstwo",
z gory dziekuje
robert

Garnett
11-10-2007, 15:37
Witam

Nie mam 100% pewnoscie ze tam jest ten spec ale jak bylem w interfoto to widzialem jak koles odbieral od nich z serwisu wlasnie cos takiego jak mamiya wiec moze tam serwisuja tego typu sprzet. wejdz na ich stronke znajdziesz kontakt

bagnino
11-10-2007, 19:02
Witam

Nie mam 100% pewnoscie ze tam jest ten spec ale jak bylem w interfoto to widzialem jak koles odbieral od nich z serwisu wlasnie cos takiego jak mamiya wiec moze tam serwisuja tego typu sprzet. wejdz na ich stronke znajdziesz kontakt

dziekuja za odpowiedz - znalazlem specjaliste - fotomechanika.pl

Zbigniew
11-10-2007, 21:54
Hehe - ja we wtorek będąc w interfoto widziałem cały stół zarzucony średnioformatowymi - jakiś wysyp chyba mieli :)

ekonet
13-10-2007, 09:17
Witam
Wiem, ze w Wawie jest spec od naprawy "sredniego formatu" - mozliwe, ze to ta sama osoba, ktora uszczelnia ruskie korpusy - czy ktos moglby podac jakis namiar bo jutro bede w Wawie i chcialbym zostawic swoje "malenstwo",
z gory dziekuje
robert
A czemu nie pójdziesz do pana Wysockiego we Wrocławiu...?