PDA

Zobacz pełną wersję : volito2



ozzy
04-10-2007, 22:15
mam maly problem z ww tabletem.
Po przeinstalowaniu windy (XP z sp2) i zainstalowaniu sterowników komputer nie widzi tabletu... na 'starym' systemie takich problemów nie było- wszystko działało, nawet bez instalowania sterowników... Sprawdzałem na innym kompie i wszystko chodzi- problem jest tylko u mnie. Jakieś pomysły? (dodam tylko że przeinstalowywanie sterowników nie działa- próbowałem kilka dobrych razy:) )

pretorian111
04-10-2007, 22:28
Może podłącz w inny port USB ;)


Pozdrawiam
Dawid

dinox
04-10-2007, 22:28
przelacz pod inne gniazdko USB \ sciag najnowsze drivery do tabletu i plyty \ robiles update biosa ? - sprawdzic ustawienia \ jezeli usb na "sledziu" sprawdz podlaczenie do plyty

adrian
04-10-2007, 23:22
W ramach testu spróbuj coś innego w ten port usb podłączyć. Ja nie mam z volito2 żadnych problemów, śmiga jak ta lala :)

ozzy
05-10-2007, 07:21
wszystkich ww metod próbowałem... problemem może być to, że mam wersję windowsa xp lite- odchudzoną z niepotrzebnych rzeczy, dupereli etc- generalnie jestem zachwycony prędkością działania, małym zużyciem pamięci i załamany niewykywaniem tabletu ;) usb dziala, sterowniki instalowalem z plyty, z netu itepe

mini21
05-10-2007, 07:50
U mnie co jakiś czas pokazuje się "Błąd sterownika. Zainstaluj ponownie sterownik tabletu".

legionize
05-10-2007, 08:24
Czasami peryferia usb szczególnie 2.0 wariują pod xp. Wyrzuć ręcznie pliki sterownika usb. Zainstaluj jeszcze raz ze strony producenta. Ja miałem ten problem z tanimi drukarkami. Sprawa leżała po stronie sterów i taniego kabla usb.

maly5
05-10-2007, 11:03
odlacz tablet, zresetuj go. w menedzerze wywal wszystkie sterowniki w "kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej", uruchom ponownie kompa, niech sobie to znajdzie. i wtedy podepnij jeszcze raz skaner. czasem pomaga przy roznych urzadzeniach usb