PDA

Zobacz pełną wersję : D200- pytanie do userów..



Andy_O
21-12-2005, 13:42
Jeśli ktoś jest już szczęśliwym posiadaczem D200 - mam pytanko: czym różnią się banki "shooting menu bank" od "custom menu bank" ?

lipo
21-12-2005, 15:34
dobre pytania

aldus
21-12-2005, 18:49
A instrukcję czytałeś?

BUBYPL
21-12-2005, 18:59
A instrukcję czytałeś



tak, tak,

poczytaj bo tutaj malo userow d200 i jeszcze troche czasu uplynie jak ktos bedzie mogl odpowiedziec na nurtujace pytania :D

bo pytajacych bedzie wielu...

krzysztof jot
21-12-2005, 21:12
jak ktos bedzie mogl odpowiedziec na nurtujace pytania
to dwa niezalezne banki do ustawienia opcji osobistych preferencji
- w "custom shoting bank" - nazywasz je np. studio / portret / itp i konfigurujesz
wyłacznie ustawienia dotyczace jakosci zdjec jak: JPG lub RAW, ISO, Color,.
Wyostrzenia - i masz błyskawicznie pod ręką jak sytuacja Cie zaskoczy i zaginiesz
w mnogosci opcji ustawień

- w "custom menu bank" definiujesz własne ustawienia co preferencji pracy i obsługi
aparatu np: Sport / Krajobraz / ... i definjujesz wielkosci pomiaru CW, pracy AF,
szybkosci klatek/sek kratki na matówce lampki AF i tych wszystkich opcji które w jednej sytuacji
sa przydatne a w innej lepiej miec to inaczej skonfigurowane... to tak w skrócie :)

BUBYPL
21-12-2005, 23:11
Wysłany: Sro 21 Gru, 2005




Cytat:
jak ktos bedzie mogl odpowiedziec na nurtujace pytania

to dwa niezalezne banki do ustawienia opcji osobistych preferencji
- w "custom shoting bank" - nazywasz je np. studio / portret / itp i konfigurujesz
wyłacznie ustawienia dotyczace jakosci zdjec jak: JPG lub RAW, ISO, Color,.
Wyostrzenia - i masz błyskawicznie pod ręką jak sytuacja Cie zaskoczy i zaginiesz
w mnogosci opcji ustawień

- w "custom menu bank" definiujesz własne ustawienia co preferencji pracy i obsługi
aparatu np: Sport / Krajobraz / ... i definjujesz wielkosci pomiaru CW, pracy AF,
szybkosci klatek/sek kratki na matówce lampki AF i tych wszystkich opcji które w jednej sytuacji
sa przydatne a w innej lepiej miec to inaczej skonfigurowane... to tak w skrócie

no to chyba wystarczy :lol:

gmoszkow
22-12-2005, 01:55
Szczerze powiem, że właśnie się wziąłem za konfigurowanie tych banków zarówno shooting jak i custom. To bardzo fajna sprawa, nie dość, że syzbko można zmienić właściwości poszcególnych parametrów jedną zmianą to o wszystkim pamięta aparat.

Jeszcze tylko na razie nie wiem czy można do jednego z funkcyjnych przypisać Custom tak by je szybko pokrętłem zmieniać zamiast do menu wchodzić.

Pozdrawiam

Grzegorz