PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] brigitte



bagnino
29-09-2007, 10:06
modelka Ania, lokacja Wroclaw w zeszla sobote, swiatlo - kazdy widzi - czego sie spodziewac o 13.30 w sloneczny dzien, dlatego staralem sie ujmowac modelke w cieniu i przepalenia sa zamierzone i niejako wymuszone - (to moj debiut jesli chodzi o zamieszczenie pracy na tym forum ale kiedys musi byc ten pierwszy raz ...)
szklo o ile mnie pamiec nie zmyla to (70-200 vr)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

yanoosh
29-09-2007, 10:15
bagnino chłopie, nareszcie! żeby Cię trzeba było szukać po całej sieci zamiast w tak zacnym miejscu jako to forum.
Zapodawaj więcej i częściej bo jest na co popatrzeć :)
Co do zdjęcia, to nie zazdroszczę; musiałeś się nawojować z rozpiętością. Pomysł,kompozycja, modelka - miód. Uwielbiam zdjęcia z dziewczynami na bosaka.

bagnino
29-09-2007, 10:22
a dziekuje - forum zaiste zacne moze i dlatego tak dlugo zwlekalem

pebees
29-09-2007, 14:06
Nie tłumacz się z przepaleń - nic to nie da. One pasują do tego zdjęcia :) Mi się podoba.

BartekIgnasiak
29-09-2007, 14:41
fajnie to wyszlo

david555
29-09-2007, 14:46
Też tak lubię. Stopy, to piękna część kobiecego ciała.

dusken
29-09-2007, 14:54
Ciekawe to zdjecie, wg mnie wszystko pasuje do siebie ;)

Artur
29-09-2007, 15:21
Bardzo dobrze wyszlo. Podoba mi sie.

harb
29-09-2007, 16:05
ja nie przyklasne ,niestety nie widze nic fajnego w takim przepale (oprocz urody modelki) pozdrawiam

muuaaa
29-09-2007, 18:15
Zdjęcia wydaje się takie lekkie i beztroskie:) Świetnie "łapie" chwile:) Modelka wdzięczna;) O technicznej stronie się nie wypowiem, ponieważ to nie moja działka ;p gratuluję, debiut robi wrażenie, czekam na więcej:)

yanoosh
29-09-2007, 18:19
muuaaa a czy nie wydaje Ci się, że zdjęcie bagnino jest w takim stylu, że Ty też byś się dobrze czuła w takim anturażu ? pytam po obejrzeniu Twojego portfolio :)

muuaaa
29-09-2007, 18:30
yanoosh miło, że poświęciłeś swój czas i obejrzałeś moje portfolio ;) Jeśli chodzi o jego wygląd, w dużej mierze zależy on od fotografów z jakimi miałam przyjemność współpracować. Owszem bardzo lubię takie zdjęcia, przede wszystkim wazna jest dla mnie gra przed obiektywem. Przy takich zdjeciach ukazuje się emocje i uczucia. Gdy ogladam pracę tego typu w głowie tworzy się historia. Pozdrawiam:)

PADI
30-09-2007, 08:41
Bagnino, co to za miejsce dokładnie, jeśli możesz zdradzić? ;)
Fotka trafia w gust, ogólnie za Yanooshem :)

bagnino
30-09-2007, 10:29
Bagnino, co to za miejsce dokładnie, jeśli możesz zdradzić? ;)
Fotka trafia w gust, ogólnie za Yanooshem :)

Przykro mi nie moge - obiecalem milczenie koledze, ktory mi je "sprzedal".

RomanZWrocławia
30-09-2007, 15:32
PADI sprawdź magazyny kolejowe wzdłuż torów prowadzących do stacji Wrocław Świebodzki, po obu stronach ulicy Braniborskiej.
bardzo podobne klimaty znajdziesz też np. na stacji Wrocław Kuźniki
itd.
Jak miejsca Tobie podpasują to zachowaj to w ścisłej tajemnicy ..............................

POZDRAWIAM

Sebastiann
30-09-2007, 15:36
Świetne zdjęcie

legionize
01-10-2007, 12:40
Szczerze to długo się zastanawiałem co napisać o tym zdjęciu gdyż bardzo mi się podoba modelka i opinia by nie była obiektywna. Szukałem i szukałem i nic nie znalazłem:)
Fota super i tyle.O. Koniec

piotr w
01-10-2007, 23:59
PADI sprawdź magazyny kolejowe wzdłuż torów prowadzących do stacji Wrocław Świebodzki, po obu stronach ulicy Braniborskiej.
bardzo podobne klimaty znajdziesz też np. na stacji Wrocław Kuźniki
itd.
Jak miejsca Tobie podpasują to zachowaj to w ścisłej tajemnicy ..............................

POZDRAWIAM

Też tak czuję. (znaczy się widzę, albo mi się tylko wydaje) :)

Lubię zdjęcia, w których jest to coś, gdzie strona techniczna, to rzecz drugoplanowa. To zdjęcie takie właśnie jest. Znacznie bardziej podob mi się coś takiego, niż te wszystkie cukierkowe produkcje.

Phoenix
02-10-2007, 08:57
PADI sprawdź magazyny kolejowe wzdłuż torów prowadzących do stacji Wrocław Świebodzki, po obu stronach ulicy Braniborskiej.
bardzo podobne klimaty znajdziesz też np. na stacji Wrocław Kuźniki
itd.
Jak miejsca Tobie podpasują to zachowaj to w ścisłej tajemnicy ..............................

POZDRAWIAM

Ja tez obiecuje milczec :D:D:D:D:D

Witaj Bagnino na forum, milo Cie tu widziec :)
co do foty...to szczerze nie do konca mnie kreci, przyzwyczajony jestem do lepszych od Ciebie ;)

bagnino
02-10-2007, 09:12
Ja tez obiecuje milczec :D:D:D:D:D

Witaj Bagnino na forum, milo Cie tu widziec :)
co do foty...to szczerze nie do konca mnie kreci, przyzwyczajony jestem do lepszych od Ciebie ;)

a dzieki za powitanie i te pochlebstwa a co do krecenia do wiesh ... lepsze moze mi sie jeszcze uda strzelic, tymczasem ucze sie a wlasciwie zdobywam doswiadczenia w pracy z ta lepsza polowa naszej populacji ...

madburn
08-10-2007, 09:32
ruskie juz sie polaszczyly
http://fishki.net/comment.php?id=26761 - tak w polowie mniej wiecej

Ciacho
09-10-2007, 08:36
No rzeczywiście z tych ruskich to złodzieje... panowie czas kosy na sztorc stawiać i na Moskwę jak Batory !
Hej kto szlachta za Kmicicem........:mrgreen:

jchyra
13-10-2007, 21:10
fajnie zagrane i w ciekawym miejscu
gratuluję za już i czekamy na więcej