Zobacz pełną wersję : luzy pomocy czy to normalne
freerasta
20-12-2005, 23:28
kupilem aparat i od nowosci sa w nim straszne luzy tzn. jak nim potrzasne to slychac jakies sprezynki taki dzwiek jak bym trzasl zarowka czy cos takiego i mam pytanie czy to jest normalne?? aparat to d50 wystarczy lekko poruszyc bede wdzieczny za szybka odpowiedz bo strasznie mnie to irytuje pzdr
to nie shaker :mrgreen: a odzywa sie czujnik polozenia aparatu
Kto czyta mało, błądzi wiele ;)
freerasta
21-12-2005, 00:53
aparat mam od wczoraj a wiec bez smiechow bo tez potrafie byc chamski po prostu w zwyklej cyfrowce nic mi nie latalo a teraz wyzsza szkola to co to bedzie jak kupie znowu klase wyzej??
To tylko czujnik położenia aparatu (pion-poziom). Tak ma być i już. Ja też padłem ofiarą latającej kulki w aparacie :D
bo tez potrafie byc chamski po prostu czemu tak ostro ? czy ktos tu tak sie zachował ?
[ Dodano: Sro 21 Gru, 2005 ]
aparat mam od wczoraj więc to forum napewno Ci sie przyda
Władca Pixeli
21-12-2005, 18:21
aparat mam od wczoraj a wiec bez smiechow bo tez potrafie byc chamski po prostu w zwyklej cyfrowce nic mi nie latalo a teraz wyzsza szkola to co to bedzie jak kupie znowu klase wyzej??
Jak w najbliższym czasie zobaczysz na forum takie samo pytanie jeszcze kilkadziesiąt razy to też tak będziesz reagować :mrgreen:
Jacek K.kangur
21-12-2005, 20:29
Tu nie było chamstwa. była chyba chwilowa nadwrażliwość :-}
Uprzedzając kolejne pytanie: jak zauważysz na matówce taką cieniutką kreseczkę biegnącą od pola AF, to się nie przeraź - tak też ma być.
a jak na zdjeciach z jasnym tłem zobaczysz jakies plamki to tez sie nie przejmuj. poszukaj tematów "czyszczenie matryce"
a jak na ciemniejszych fotkach zobaczysz czerwone kropeczki (jedną lub więcej) to ... nie przejmuj się i rób dalej zdjęcia :lol:
Władca Pixeli
23-12-2005, 00:02
Test na Front Focus & Back Focus (http://md.co.za/d70/focus21.pdf)
Oraz informacja
http://md.co.za/d70/chart.html
Jeszcze trochę i Admin może przyklepić ten wątek z tytułem: Zanim zadasz pytanie na temat D50 czy D70 przeczytaj to :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.