PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Mała szufladka :)



Madziulek
23-09-2007, 23:13
Na pożarcie...
i z dedykacją dla bukowego dziada :D

pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu a może nikomu ? :)
Zapraszam :)

http://img483.imageshack.us/img483/402/takiecosqu2.jpg

david555
23-09-2007, 23:18
Coś jest w tej fotce, choć i kolorystyka i sposób ostrzenia mnie nie zachwyca. Brakuje mi szczegółów tęczówki.;)

adasme
23-09-2007, 23:22
Coś jest w tej fotce, choć i kolorystyka i sposób ostrzenia mnie nie zachwyca. Brakuje mi szczegółów tęczówki.;)
I włosków w nosie......tak mi sie nasunęło samo.

david555
23-09-2007, 23:23
I włosków w nosie......tak mi sie nasunęło samo.

Z Tobą kolego, ja już skończyłem.

Sebastiann
23-09-2007, 23:38
Madziulek (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=5549) Twoje zdjęcia uwielbiam i to również bardzo mi się podoba... zimna kolorystyka - bardzo na plus:)

Pozdrawiam

harb
24-09-2007, 00:15
bardzo ladne ,cos absorbujacego jest w klimacie tej fotki (modelka ma piekne usta)

Dr. Evil
24-09-2007, 11:30
dla mnie bomba! :)

lechupe
24-09-2007, 11:33
ale ona żyje...?

adrian
24-09-2007, 11:33
Fajne, zmysłowe (?) ;)

gadas
24-09-2007, 11:48
Na pożarcie...
i z dedykacją dla bukowego dziada :D
pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu a może nikomu ? :)
Zapraszam :)


Bardzo ładna fotka ...
Ja na bym chyba się zdecydował na lekko większy kontrast , nie zmienia to jednak faktu iż fotka mi sie podoba .

zapa
24-09-2007, 13:46
śliczne, piękne, cudowne, wspaniałe :)

bardzo mi się*podoba klimat zdjęcia....

Gemini
24-09-2007, 15:13
no... Madziulek baśnią opowiadasz... delikatne, zmysłowe, w śniących klimatach, z nutą pożadania i mimo, że w chłodnej tonacji, to parzy jaźń do bólu. Królowa Śniegu... na maxa i powiem bez cienia niepewności... Madziulek o łożesz Ty i ... no ja pierdziu !

"Ukłułaś mnie lodowym pocałunkiem
Jedwabnym dotykiem czerni
Zgładziłaś mój głos nazwany – wodą
Kapnęła kropla mej muzyki.
Spojrzenia jutra.
Ciemnej nocy mych dróg nadejdzie czas
Zapachów opalonej ziemi
Gdy powiesz – teraz ty.
I zamienisz mnie zimnym powietrzem
W środek mego bolącego istnienia
W zimne ostre sople mej krwi
Spadające w czeluść twych potęgowych oczu
Jak droga spalonych mostów.
Upływam w układankę przemijania
Tak umieram zawsze gdy wspominam.
Królowo śniegu..."

david555
24-09-2007, 15:21
Gemini, ale Cię naszło. No, nie mogę.:)

Gemini
24-09-2007, 16:53
david... ale przyznasz ... targa duszą ;)

david555
24-09-2007, 16:58
david... ale przyznasz ... targa duszą ;)

Taaaa, tylko nie wiem co poeta miał na myśli, mówiąc 'Ukułaś', chyba ukłułaś, bo to miałoby jakiś sens.:)

jurgen
24-09-2007, 17:03
Tym razem sobie pozwolę. :)
Trawy nalezy unikac, ponieważ podobnie jak w FP :wink: rzadko kiedy jest sprzymierzeńcem, a bardzo często wrogiem.
pozdrawiam

Gemini
24-09-2007, 17:11
Taaaa, tylko nie wiem co poeta miał na myśli, mówiąc 'Ukułaś', chyba ukłułaś, bo to miałoby jakiś sens.:)


toż cytata była... Ctrl+V licencia poetica ... acz wziąwszy pod uwagę Twe sugestie... poprawiam ;)

david555
24-09-2007, 17:20
toż cytata była... Ctrl+V licencia poetica ... acz wziąwszy pod uwagę Twe sugestie... poprawiam ;)

Sorry za sugestie, ale sam troszkę piszę i stąd takie refleksje.

Lukasz Kasprzycki
24-09-2007, 17:22
Lubię takie delikatne porterty, zmysłowo i subtelnie.

Wszystko tak jak ja lubię...bardzo :)

jacoslavgth
24-09-2007, 17:23
nie wchodzác w szczegoly - bardzo fajne zdjécie, a usta rzeczwiscie zmyslowe :) ale znam duzo lepsze ( to na wypadek gdyby czytala to moja druga polowa - chociaz to najprawdziwsza prawda :) )

Nikuś
24-09-2007, 17:53
Świetne. Podoba mi się.


Ciekawy jestem.. jeśli nie jest to tajemnicą... jak czy policzki były mocno pudrowane, czy modelka tak ma, czy jakaś obróbkla?? prosze się nie śmiać


pozdrawiam

Artur Jonik
24-09-2007, 20:22
Dolaczam sie do tych co im sie podoba.

flyski
24-09-2007, 20:30
Ja bym chciał widzieć całą głowę ale... nie można mieć wszystkiego... :)
Nastrój jest miodny a KOLOR mnie rozbraja, idę włączyć jakąś muzę ... hmm...
Almost blue Diany Kralll :)

dam_k
24-09-2007, 21:13
ostrosc na usta, piekne usta, fajnie przyciaga uwage. czaruje troche. podoba sie ; ) mam tylko wrazenie, ze ta mgielka prawie zlewa sie z policzkiem w jednym miejscu, nie?

Madziulek
25-09-2007, 08:25
Madziulek (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=5549) Twoje zdjęcia uwielbiam i to również bardzo mi się podoba... zimna kolorystyka - bardzo na plus:)

Dzięki Sebastian :)


ale ona żyje...?

hmmm.... myślę że nie muszę odpowiadać na to pytanie
kolorystyka faktycznie może nasuwać takie skojarzenia , można zrobić cz-b ale ja chciałam inaczej :)


Fajne, zmysłowe (?) ;)

jeśli tak to odbieracie Panowie to się bardzo cieszę ;-)


(...)
Ja na bym chyba się zdecydował na lekko większy kontrast , nie zmienia to jednak faktu iż fotka mi sie podoba .

można podciągnąć ale jak dla mnie jest ok tylko że ja obrabiam zdjęcia na laptopie i wiem że u mnie z tym kontrastem różnie bywa , niedawno oglądałam zdjęcia na innym monitorze i na większości moich zdjęć brakowało kontrastu :)


no... Madziulek baśnią opowiadasz... delikatne, zmysłowe, w śniących klimatach, z nutą pożadania i mimo, że w chłodnej tonacji, to parzy jaźń do bólu. Królowa Śniegu... na maxa i powiem bez cienia niepewności... Madziulek o łożesz Ty i ... no ja pierdziu !



hehe :)

Dzięki Gemini ,
i dziękuję ślicznie za piękny wiersz , lubię czytać Twoje wiersze na innym forum a teraz mam swój własny od Ciebie :) mam nadzieję że dostanę ich więcej ;-)


Tym razem sobie pozwolę. :)
Trawy nalezy unikac, ponieważ podobnie jak w FP :wink: rzadko kiedy jest sprzymierzeńcem, a bardzo często wrogiem.
pozdrawiam

A czemu wcześniej sobie nie pozwalałeś ?:)
zgadzam się do trawki dla mnie mogło by być jej więcej lub wcale :)

zazwyczaj robię po 3 zdjęcia z powiedzmy jednego ujęcia , minimalnie coś zmieniając w zależności od tego co widzę lub co mi przyjdzie do głowy :)
to był jeden" strzał " na koniec sesji , nie mam więcej ujęć niestety , pewnie gdybym miała więcej czasu uchwyciłabym z trawką lub bez :)



Ciekawy jestem.. jeśli nie jest to tajemnicą... jak czy policzki były mocno pudrowane, czy modelka tak ma, czy jakaś obróbkla?? prosze się nie śmiać



Nie były mocno przypudrowane :)
tu jest minimalna obróbka , kolorystyka "wyciągana" w rawach , w PS prawie nic nie było dotykane :)


ostrosc na usta, piekne usta, fajnie przyciaga uwage. czaruje troche. podoba sie ; ) mam tylko wrazenie, ze ta mgielka prawie zlewa sie z policzkiem w jednym miejscu, nie?

nie , to GO :)

dziękuje wszystkim za komentarze myślałam że mi się bardziej dostanie ;-)

Phoenix
25-09-2007, 20:08
sie podoba..glownie, ze ma klimat, kazdy moglby sie do czegos przyczepic, ale fotka intryguje i przyciaga wzrok, a to najwazniejsze :)