Zobacz pełną wersję : Osłona LCD ?!
http://allegro.pl/item240884901_oslonka_lcd_nikon_d40_d40x_wersja_pr o_.html
Co myslicie o takim wynalazku ?!
zdaje egzamin jesli chodzi o ochrone wyswietlacza ?
125 PLN za kawal plastiku?! Czy to nie przesada? Coz nie chce krytykowac, bo moj D70s fabrycznie wyposazony jest w oslone LCD, ale przy takiej cenie zdecydowalbym sie raczej na jakas folie ochronna.
mama plastikową osłonę - którą dostałem z aparatem i mam 2 uwagi
1. porysowana już jest mocno - co oznacza że wyświetlacz jest porysowany o tyle mniej
2. zaparowywuje :/ i trzeba ją zdejmować co jakiś czas przy podglądach :P
Chyba lepiej zainwestować w folie ochronne albo poprostu korzystać z osłonny dołaczanej z aparatem:D
grzegorzant
18-09-2007, 21:05
jak zamknięta uwiera, jak otwarta to trzeba zamknąć aby móc focić:) ogólnie patent dd i szkoda kasy.
pozdrawiam
jest opcja bezp rzyciskow za 75 zl ;-)
folie nie maja u mnie bytu, a aparat nie mial zadnej oslony w zestawie :(
folie nie maja u mnie bytu, a aparat nie mial zadnej oslony w zestawie :(
Nie miał? to dziwne...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.