PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona LCD ?!



DuroneK
18-09-2007, 19:55
http://allegro.pl/item240884901_oslonka_lcd_nikon_d40_d40x_wersja_pr o_.html

Co myslicie o takim wynalazku ?!
zdaje egzamin jesli chodzi o ochrone wyswietlacza ?

EvDar
18-09-2007, 20:47
125 PLN za kawal plastiku?! Czy to nie przesada? Coz nie chce krytykowac, bo moj D70s fabrycznie wyposazony jest w oslone LCD, ale przy takiej cenie zdecydowalbym sie raczej na jakas folie ochronna.

peecee
18-09-2007, 20:57
mama plastikową osłonę - którą dostałem z aparatem i mam 2 uwagi

1. porysowana już jest mocno - co oznacza że wyświetlacz jest porysowany o tyle mniej

2. zaparowywuje :/ i trzeba ją zdejmować co jakiś czas przy podglądach :P

mrfreak
18-09-2007, 21:02
Chyba lepiej zainwestować w folie ochronne albo poprostu korzystać z osłonny dołaczanej z aparatem:D

grzegorzant
18-09-2007, 21:05
jak zamknięta uwiera, jak otwarta to trzeba zamknąć aby móc focić:) ogólnie patent dd i szkoda kasy.
pozdrawiam

DuroneK
19-09-2007, 06:56
jest opcja bezp rzyciskow za 75 zl ;-)

DuroneK
19-09-2007, 06:56
folie nie maja u mnie bytu, a aparat nie mial zadnej oslony w zestawie :(

mrfreak
23-09-2007, 12:49
folie nie maja u mnie bytu, a aparat nie mial zadnej oslony w zestawie :(

Nie miał? to dziwne...