PDA

Zobacz pełną wersję : Makro plener woj. śląskie



Goniu
17-09-2007, 21:00
Po krótkiej wymianie PMów z Arachiuszem postanowiliśmy zorganizować "makro" plener, ponieważ mieszkamy stosunkowo blisko siebie. Odbędzie się on "na dniach" tym tygodniu lub przyszłym najpóźniej. Ponieważ zima zbliża się ogromnymi krokami. Dokładny termin ustalimy wspólnie jak już poznamy bliższą listę osób zainteresowanych. "Zapisy" są do środy, w środę tak koło godziny 21 w tym poście zaproponujemy daty i je ew przegłosujemy. Co do godziny ok 6 rano na miejscu. Co do miejsca to czekamy na propozycję z waszej strony, może ktoś zna jakieś ciekawe...
Ja jestem zmotoryzowany więc 4 siedzenia mam wolne przy ew dojeździe...

Pozdrawiam

pdzran
17-09-2007, 21:02
Ehh, za daleko mieszkam :| szkoda

Nikuś
17-09-2007, 21:10
Ehh.. :(

Frenczu
17-09-2007, 21:10
ja mieszkam blisko Arachiusza :D :D ale niestety nie mam sprzętu do makro:// mam nadzieje że za rok będzie zorganizowana powtórka :P

arachiusz
19-09-2007, 21:49
ja mieszkam blisko Arachiusza :D :D ale niestety nie mam sprzętu do makro:// mam nadzieje że za rok będzie zorganizowana powtórka :P


hmm chyba nici z pleneru same mrówki zostały , dzisiaj wyszedłem na godzinke i nic :)

Goniu
20-09-2007, 00:40
No cóż na nadmiar ludzi nie możemy narzekać...
Jeśli z Arachiuszem uskutecznimy nasze spotkanie i będą z niego jakieś efekty, zapewne się nimi przed wami pochwalimy...