PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] koleżanki:)



Marek Urbanowski
17-09-2007, 12:19
Z ostatniej sesji.Chętnie poczytam co jest nie tak:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img170.imageshack.us/img170/7569/kolezankaue2.jpg)

sokrates
17-09-2007, 13:37
"koleżanka" po prawej trochę plastikowo na twarzy wyszła. trochę jak manekin... no i szkoda uciętej pupy :-)

david555
17-09-2007, 13:58
Ciasno je upakowałeś. I faktycznie za dużo tych amputacji.

Marek Urbanowski
17-09-2007, 14:16
Miało być ciasno:) poniżej bardziej przestronna konfiguracja..


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/img96/7825/kolezanka1yl5.jpg)

I'm
17-09-2007, 14:18
hehe ale po co to wszystko ich wygibasy ;) jak dla mnie zupelnie nie pasuja ;)

Sebastiann
17-09-2007, 16:26
2 już lepiej się prezentuje... 1 - plastki u modelki z prawej zbyt duży, strasznie to odciąga uwagę.

Pozdrawiam

artful
17-09-2007, 16:31
no i trochę przepalone:-)

Borowa
17-09-2007, 20:00
no na pierwszej focie to dziewczyny wygladaja jak (sorry ale nie moge się powstrzymac) jak sex lalki z tej wyższej półki... już bardziej sztuczne nie mogły być - czy ty to do Popcornu sprzedajesz...

Ja technika - światło kadr itd super - tak za ten szlif -10pkt....

Sorry ale jestem zdania że to już jest przesada.... Ja rozumiem szlif by Stig ale stary tu już poprostu bardziej się nie dało....

Fakt 2ka dużo lepsza..

Sztolcman
19-09-2007, 00:24
lalkowato, plastikowo... bardzo mi się podoba:) zdjęcie i dziewczyny;)

phantomek
20-09-2007, 09:17
Uwielbiam tą blondynke :) czesto jest hostessą na wyscigach w Poznaniu :)
piekna kobieta do fotografowania.

AMI
20-09-2007, 09:21
Nie wiem jaki był temat sesji ale jedynka za bardzo erotyczna. Dwójka o niebo lepsza, jak dla mnie nie wygibasy tylko dziewczęce pozy, podoba mi się, jedynie tem łokieć blondynki jak by zaraz miał zdzielić brunetke. Ale drugi mi się podoba.

Pozdrawiam,
AMI

specjal
20-09-2007, 09:29
za piękna to ona nie jest, zwykła dziewczyna z makijażem i w kolorowych ciuszkach,
naprawde zwykła, powiedziałbym nawet, że brzydka.. ciuchy, solarium.. i z każdej
potwory zrobisz super hostessę

sorry za szczerość

ozzy
20-09-2007, 09:42
za piękna to ona nie jest, zwykła dziewczyna z makijażem i w kolorowych ciuszkach,
naprawde zwykła, powiedziałbym nawet, że brzydka.. ciuchy, solarium.. i z każdej
potwory zrobisz super hostessę

sorry za szczerość

kolego to jest forum fotograficzne, nie oceniamy urody modeli/elek. Takie przemyślenia zostaw dla siebie.

specjal
20-09-2007, 10:44
w takim razie przepraszam... poniosło mnie troche..

na drugim zdjęciu podoba mi się ciemność za modelkami i ładnie oświetlenie na dole,
kolorowo... pasuje do charakteru modelek... są zrobione na laleczki

jakubs
26-09-2007, 22:40
kolego to jest forum fotograficzne, nie oceniamy urody modeli/elek. Takie przemyślenia zostaw dla siebie.

A czemu nie oceniamy urody modelek? Wpadają w depresję? Jeśli traktują pozowanie profesjonalnie, to chyba są przygotowane na krytykę.
To, co zaproponowałeś sprawia, że dziewczyny nie mają sygnałów zwrotnych i tak naprawdę nie wiedzą , jak mogą być postrzegane. To źle, że ktoś napisze, że jest brzydka lub wulgarna? Lepiej niech żyje z przeświadczeniem, że w opinii wszystkich jest wzniosłą muzą - nieświadomość wyjdzie jej na zdrowie. Bycie modelką to chyba normalna praca i dziewczyna sama decyduje, iż będzie pracować swoją urodą; a ta, jak wszystkie nasze przymioty może zawieść, lub być źle oceniona. I nie chodzi tu o chamskie epitety, tylko wyrażenie sądu.

Powiem szczerze, tekst o tym, że nie oceniamy urody modelek jest tekstem uprzedmiatawiającym je i tak naprawdę sytuacja, w której modelka otrzymuje tylko wzmocnienie pozytywne, a głosy dezaprobaty są wyciszane, jest na rękę fotografowi, a nie dziewczynie, bo to on jest winien niewłaściwemu wykorzystaniu walorów fizycznych i psychicznych fotografowanej przez siebie osoby, co może niejednokrotnie w efekcie robić krzywdę modelce (modelowi).

Ciekawe, że nikt nie wpadł na pomysł stwierdzenia, że robienie takich zdjęć, jak w tym wątku, jest utrwalaniem wizerunku tych dziewczyn jako półinteligentnych kociaków... to jest OK wobec nich, natomiast krytyka urody (abstrahuję od tego, jak była wyrażona) jest faut pas.

Oczywiście zawsze lepiej wyrażać się tak, aby unikać krzywdzenia innych, jednak jednostronność oceny prowadzi do sytuacji, w której są biskupi, dyrektorzy i inni gwiazdorzy - znają obraz swój i świata z relacji swoich współpracowników, czyli mogą się któregoś dnia obudzić z ręką w nocniku.

jm
26-09-2007, 22:44
w pierszej chwili pomyślałam, że robisz tutejszą widownię w konia....i zamiast żywych modelek są manekiny... - mowa o pierwszym zdjęciu.
Takie wygładzone w PS/odszumione czy coś innego było majstrowane? Nie wierzę, że te dziewczyny tak wyglądały w rzeczywistości.

david555
26-09-2007, 23:48
w pierszej chwili pomyślałam, że robisz tutejszą widownię w konia....i zamiast żywych modelek są manekiny... - mowa o pierwszym zdjęciu.
Takie wygładzone w PS/odszumione czy coś innego było majstrowane? Nie wierzę, że te dziewczyny tak wyglądały w rzeczywistości.

Ooo, to zapraszamy do Łodzi, Koleżankę. Są u nas i takie przypadki.;)

tidus
09-10-2007, 09:32
WItam.... YOZ powiedz czy modelka po lewo z 1 foty to ta sama ktora wystepowala w ubieglorocznym kalendarzu ?? jesli tak to bardzo milo zobaczyc baredzo sympatyczna dziewczyne.. foty jak zawsze w Twoim stylu, glamour,ckm,plastic, co niekoniecznie jest zle... kazda konwencja ma swoje zasady wiec to nie mogloby byc inne.... poza tym ide o zaklad ze dziewczyny byly zachwycone wiec to powinno byc priorytetem,.. a co do fotografow to kazdy ma swoje gusta ....

pozdro

Marek Urbanowski
09-10-2007, 13:13
tidus-masz dobrą pamieć:) tak to Gosia...

prz3mo
10-10-2007, 15:33
Wydaje mi się, czy na jednej z rakiet teniowych jest jeszcze folia na rączce? :)

gadas
10-10-2007, 15:36
2 jest bardzo fajna , co do 1 to za bardzo plastikowo wyszła blondynka .