Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : D 40 - problem z lampą błyskową w trybie M



takt
10-09-2007, 17:28
Witam.

Mam problem z lampą w nikonie d 40. Po założeniu obiektywu manualnego beroflex 85-210 f 3,8 - nie można odpalić lampy błyskowej. Wywala kkomunikat ze lampa pracuje w trybie ttl i aby zmienic tryb lub ustawienia. W trybie lampy mam tylko blysk, blysk z redukcja cz. oczu, i jeszcze jakies inne ustawienie przy ktorym jet ten sam komunikat. I co teraz ??? zrobie zdjecie z blyskiem w trybie manual ???

seth
10-09-2007, 17:39
zmien w menu tll na manual. opis masz w instrukcji

takt
11-09-2007, 16:08
Dzieki. Faktycznie blyska - nawet mozna ustawic mmoc blysku.

Pozdrawiam..