PDA

Zobacz pełną wersję : tym razem toyotka



KJO
08-09-2007, 18:47
avensis. Trochę delikatniej świecone niż w przypadku golfa którego wrzucałem kilka dni temu




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.vidoq.pl/konrad/awensis3.jpg)


pozdrawiam

madmips
08-09-2007, 19:14
ciekawe, ale nie wiem do czego to ma być użyte... raczej jako ciekawy efekt graficzny

KJO
08-09-2007, 19:37
ciekawe, ale nie wiem do czego to ma być użyte... raczej jako ciekawy efekt graficzny

to nie grafika tylko umiejętność posługiwania się lampą błyskową i nie rozumiem stwierdzenia do czego ma być użyte ? :mrgreen:

jacoslavgth
08-09-2007, 19:40
a moim zdaniem fajna fota
zdjęcie nie musi koniecznie czemus sluzyc
ma sprawiac przyjemnosc oglądającemu- a mi sprawia, szkoda tylko przepalow na rurach :)

tumiwisizm
08-09-2007, 20:17
a ja widze w tle reklame adobe, tyle ze taka bardziej podswiadoma ;)

Valdek_Tychy
08-09-2007, 20:24
Zdecydowanie lepsze od poprzedniego Golfa

bombel
08-09-2007, 20:41
Taa, zdecydowanie lepsze niż tamten golf, ale ta maniera dalej do mnie nie przemawia...

jasiu102
08-09-2007, 21:30
ja jestem po trosze samochodziarzem i do mnie taka maniera przemawia jak najbardziej. a do czego te foty? do tego samego co fort krajobrazów czy rozebranych panienek madmips w ogóle nie rozumiem pytania. ja bym wrzucił fotke na jakieś forum samochodowe (chociaz pewnie działasz na jakimś) mógłbyś jakieś zleconka pozbierać. toyotka i golfa dla mnie bomba, chociaż bardziej mi się golfik podobał. pozdr

450yamaha
09-09-2007, 00:05
I znowu po trochu Virtual Tuning widać :)

lort-fenix
09-09-2007, 19:22
a ja widze w tle reklame adobe, tyle ze taka bardziej podswiadoma ;)
a ja widzę ze nie masz pojęcia o tym

Czornyj
09-09-2007, 19:27
Bardzo ładne, starannie dopracowane. Trochę za dużo tego garażu - mz. strop np. zbędny, za dużo tu się dzieje i ta mnogość detali odciąga uwagę od samochodu. Wycięta tablica troszeńkę razi. Jak mi się ten Avensis niepodoba, to tu wyszedł bardzo fachowo...

Radosso
09-09-2007, 19:37
to nie grafika tylko umiejętność posługiwania się lampą błyskową

Zdjęcie super ale najbardziej podoba mi się umiejętność i rzecz jasna, zastosowanie światła.

KJO
09-09-2007, 19:44
Bardzo ładne, starannie dopracowane. Trochę za dużo tego garażu - mz. strop np. zbędny, za dużo tu się dzieje i ta mnogość detali odciąga uwagę od samochodu. Wycięta tablica troszeńkę razi. Jak mi się ten Avensis niepodoba, to tu wyszedł bardzo fachowo...


masz rację, sufit powinienem sobie darować

ictus
09-09-2007, 19:51
w zyciu by nie powiedzial ze tu cos blyskales... a to dla tego ze tego nie widac... a taki efekt spokojnie uzyskasz na zastanym + PS
do tego przed lewym reflektorem jest cos jakby slad po klonowaniu no i moim zdaniem avensis do takiej scenerii to tak troche nie bałdzo

KJO
10-09-2007, 00:56
w zyciu by nie powiedzial ze tu cos blyskales... a to dla tego ze tego nie widac... a taki efekt spokojnie uzyskasz na zastanym + PS
do tego przed lewym reflektorem jest cos jakby slad po klonowaniu no i moim zdaniem avensis do takiej scenerii to tak troche nie bałdzo

Plan był taki żeby błysnąć delikatniej, nie można wszystkiego robić na jedną modłę. A co do scenerii zapewne masz rację. Plan był trochę inny ale jak to się czasami zdarza na pogodę nie mamy wpływu :mrgreen:

madmips
10-09-2007, 07:48
to nie grafika tylko umiejętność posługiwania się lampą błyskową i nie rozumiem stwierdzenia do czego ma być użyte ? :mrgreen:

ok, to nie pasuje mi ta nieumiejętność posługiwania się lampą...;)
pytam do czego ma być użyte, bo jak do folderu to raczej nie pokazuje zalet auta...

KJO
10-09-2007, 16:58
ok, to nie pasuje mi ta nieumiejętność posługiwania się lampą...;)
pytam do czego ma być użyte, bo jak do folderu to raczej nie pokazuje zalet auta...

a co wg ciebie pokazywałoby zalety auta :mrgreen:

DuroneK
20-09-2007, 10:16
podoba mi się :-)