PDA

Zobacz pełną wersję : bateria do wymiany + rejestracja w European Support Centre ?



Bubson
06-12-2005, 20:03
no więc, po nr seryjnym okazało się że bateria do wyimany (już wysłali podobno kopertę zwrotną), zarejestrowałem się w European Support Centre, tam wpisałem nr seryjne baterii, obiektywów i aparatu (d70). No i dziwna sprawa - wszystko mi zarejestrowało, poza aparatem :?: :!: Dlaczego ?? Aparat kupiony w USA, wszelkie papiery mam. Może jakieś sugestie ??

tekus
06-12-2005, 20:48
Kupiony jako nowy? Czy moze kupiles jako nowy ale uzywany? I czy nie wyskoczyl ci przypadkiem komunikat o tym ze ten s/n jest juz zarejestrowany?

szymony
06-12-2005, 21:10
Kupiłeś w USA to go rejstruj w usa, a nie European Support Centre

Krzych
06-12-2005, 21:38
Miałem to samo. Kupiłem D70 Kit (nowy) w USA, podczas rejestracji w Europejskim Centrum Wsparcia przyjął numer seryjny obiektywu i baterii, ale odmówił zarejestrowania numeru body. Nie wyświetlił komunikatu, że produkt już jest zarejestrowany, tylko - że numer jest błędny.

Jeżeli body musiałbym zarejestrować w USA, to dlaczego przyjmuje numery obiektywu i baterii? Przecież też z USA...

K.

Kapitan Planeta
06-12-2005, 21:50
Jeżeli body musiałbym zarejestrować w USA, to dlaczego przyjmuje numery obiektywu i baterii? Przecież też z USA...

Bo to chyba jest tak, że obiektywy i baterie plus cała reszta szmelcu są produkowane jednakowo na cały świat. Body natomiast są przypisana trzem strefom, Europa, USA, Japonia. Ten sam system co u Canona tylko, że tam aparaty mają inne nazwy a w przypadku Nikona zakodowano to w numerach seryjnych.