Robert S.
02-09-2007, 16:41
Witam
Może macie jakieś sposoby na głowice kulowe i dostępność kurzu do smaru? Dzisiaj fociłem rajd szutrowy i zwracałem uwagę tylko na aparat. Samochody kurzyły strasznie a ja się nie przejmowałem tylko działałem na statywie, no i po powrocie do domu mam problem. Kula zaczęła bardzo ciężko chodzić. wytarłem trochę samą kulę (ściągnąłem trochę zabrudzonego smaru) ale nie pomogło. Kula jest sucha i ciężko chodzi. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam
Może macie jakieś sposoby na głowice kulowe i dostępność kurzu do smaru? Dzisiaj fociłem rajd szutrowy i zwracałem uwagę tylko na aparat. Samochody kurzyły strasznie a ja się nie przejmowałem tylko działałem na statywie, no i po powrocie do domu mam problem. Kula zaczęła bardzo ciężko chodzić. wytarłem trochę samą kulę (ściągnąłem trochę zabrudzonego smaru) ale nie pomogło. Kula jest sucha i ciężko chodzi. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam