PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to co mam w opisie zmiesci sie !!!



Wojciech
30-08-2007, 01:08
LOWEPRO Stealth Reporter D400 AW FV
LOWEPRO CompuTrekker AW F-V
LOWEPRO SlingShot 300 AW


lub co ewent byscie polecili oczywiscie jest mnostwo o tym postow ostatnio ale jednak zwracam sie z prosba do forumowiczow, mam totalny kociokwik w glowie
wiadomo nie bede wciskal tam statywu ale czy reszta sie zmiesci i bedzie jeszcze miejsce

prosze o odp
i dziekuje

Karrlos
30-08-2007, 12:37
Mi mieści się to co w podpisie.
Górna kieszeń jest pusta,

Statyw odpada.

madburn
30-08-2007, 13:35
mnie do SS200AW wchodzi 50, 18-55, 70-300VR, lampa nissin26T (bez odchylania palnika), Tair 135, jupiter 85/2 i d50
gorna kieszen wolna i czasami wchodzi tam np mieszek m42 z heliosem

ale przyznaje ze ciasno jest - wygodniej bylo by w wiekszym

450yamaha
30-08-2007, 15:02
Ja zazwyczaj swoim Slingshocie 300 do górnej kieszeni pakuje wszystkie kable :D

Trout
30-08-2007, 19:30
Do Stealth Reporter D400 AW Bez najmniejszego problemu to zmieścisz.Ja w sklepie sprawdzalem co mi wejdzie do D300 AW i zmieścilo się D200 + Tokina 28-80 + SB 600 i stojąc Sigma 100-300.Lecz ten ostatni troszkę za wysoki jest do tej torby.W tej D400 to jeszcze znajdziesz miejsce na jakieś tele.

carlos_76
30-08-2007, 22:17
A do CompuTrekkera zmieści ci się to co masz i jeszcze będziesz mógł sporo rzeczy dokupić żeby dopełnić. Jednym słowem plecak bardzo przyszłościowy ;-)

szmyca
30-08-2007, 22:44
Do Stealth Reporter 400 AW spokojnie ci sie zmieści. I bedzie jeszcze miejsce na coś do picia.

Wojciech
31-08-2007, 00:59
dziekuje za odp

Gawronnek
31-08-2007, 01:09
przeczytaj mój opis, w torbie jest jeszcze miejsce na gruszkę, 4 komplety x4 AA i kilka innych pierdółek, a w sumie Twoje obiektywy są mniejsze, prawdę mówiąc do nie dawna miałem D300 AV, jednak była za płytka dla VR, gdyby nie to też bym się pomieścił

Wojciech
03-09-2007, 00:57
czyli Stealth Reporter 400 AW -
- wygrywa
dziekuje
wok

Gawronnek
03-09-2007, 01:01
moim zdaniem , jeśli nie planujesz zmian w sprzęcie to 300 spokojnie Ci wystarczy, a jest poręczniejsza :), nie dokładnie przeczytałeś albo ja zagmatwałem

eko-mar
08-09-2007, 10:08
Jeżeli jeszcze nie jest za późno to jeszcze ja coś dorzucę z propozycji. Dosyć długo dokonywałem wyboru bo chciałem, żeby decyzja była trafiona i padło na Lowepro "Compact AW". Naprawdę fajne cacko, chociaż cena też jest "fajna". Bliźniaczo podobna jest Magnum AW,
jest o 5cm dłuższa i 1cm szersza i wyższa.