PDA

Zobacz pełną wersję : Usowanie cienia



Saint
19-10-2004, 16:06
Witam!

Chcialem zapytac czy ktos nie zna przypadkiem jakiegos prostego narzedzia /programu do usowania cienia z tla mam z tym problem bo fotek jest kilkaset i pieszczenie sie z kazda jedna na photoshopie jest bardzo uciazliwe, wiec prosze o pomoc wzglednie podanie nazwy programu i opisu dzialania oraz ewentualnie strony producenta. Z gory dziekuje!

Wojtek J.K.
19-10-2004, 17:48
Proponuję anons na jakiejś grupie towarzyskiej. Na pewno znajdą się amatorzy "pieszczenia się z każdą jedną" :lol:

SCR.

Saint
19-10-2004, 17:56
to jest metafora. poza tym po co takie glupoty piszesz?

Wojtek J.K.
19-10-2004, 20:21
to jest metafora. poza tym po co takie glupoty piszesz?

dyć napisałem, że SCR :lol: . Ja taki cholernie poważny jestem - i jak mi się czasem coś wypsnie, to uniżenie proszę o wybaczenie :oops:

Dobra, poważnie: nie sądzę, żeby cuś takiego istniało - są owszem zmyślne programy wspomagające selekcję w PS (nie używam, znam ze słyszenia), ale żeby tak całkiem z automatu - to naprawdę wątpię :? .

Saint
19-10-2004, 20:31
chodzilo o zdjecia dziecka wiec zabrzmialo to conajmniej nie wlasciwie ... nie chce automatu tylko cos prostego w edycji bo bawienie sie lassem z kazdym jednym zdjeciem chodzi mi o to zeby bylo cos takiego jak photoimpact ze klika sie troche wybiera sie ewentualnie kolor tla rozproszenie itp. ale tego nie ma w tych wersjach nowszych. reasumujac chodzi mi o prosty program, który w p[roosty sposob pomoze mi wyedytowac zdjecie i wywalic cien - m,oze byc jakis plugin do PS.

Anonymous
22-10-2004, 17:29
Saint - nie istnieje chyba cos takiego, a juz na 100% nie bedzie to skuteczne i dobre narzedzie.
Pozostaja praca u podstaw....

pzdr