Zobacz pełną wersję : Głowica MF 322 RC
Czy ktoś używa głowicy kulowej-rewolwerowej Manfrotto 322 RC lub MF 222 ewentualnie GoldPhoto YH 400. Jak one się spisują w praktyce?
Czy warto? bo są dwa razy droższe od zwykłej kulowej.
Nikt nie używa głowic rewolwerowych?
Chyba jednak wszyscy są zajęci czytaniem o D3 i D300.
bukowy dziad
24-08-2007, 13:35
mam 322rc2. jest naprawde bardzo wygodna i praktyczna - polecam.
Posiadam 322 rc2. Z tego modelu możesz uzyskać układ rączki zgodny z 222. Jednak dla mnie osobiście układ poziomy jest wygodniejszy zwłaszcza jak głowice się odwróci (otwory są przygotowane) na lewą rękę. Bardzo wygodna i szybka głowica. Polecam. :)
Wielkie dzięki za opinie. No to dołożę trochę kasy i będzie rewolwerowa zamiast zwykłej kulowej:smile:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.