Zobacz pełną wersję : nagroda EISA dla s5 pro
Nie wiem co sobie o tym myśleć, z jednej strony nagroda w kategorii europejski aparat zaawansowany - z drugiej dyskusja po recenzji dpreview - gdzie otrzymał kiepskie noty.
Pozdrawiam
akrzykalski
17-08-2007, 08:44
Nie wiem co sobie o tym myśleć, z jednej strony nagroda w kategorii europejski aparat zaawansowany - z drugiej dyskusja po recenzji dpreview - gdzie otrzymał kiepskie noty.
Pozdrawiam
Ja juz niejednokrotnie w roznych dziedzinach przekonalem sie ze EISA... heh jest jak OSCAR filmowy. A szkoda, a szkoda :(
Pozdrawiam
AK
BartekIgnasiak
17-08-2007, 10:21
tez nie rozumiem,bo w sumie do czego jest ten aparat?
do sportu sie nie nadaje, to reporterki tez nie za bardzo, a do studia chyba troszke za malo ostre obrazki daje
Niedzwiedz
17-08-2007, 10:28
do reporterki sie nadaje :) do krajobrazu niczego sobie, do studia tez , fakt ze dzis przy 10-12 mpx matrychach ta matryca strasznie dostaje po uszach :(
xmaniekx
17-08-2007, 13:58
http://www.dpreview.com/reviews/specs/Fujifilm/fuji_ispro.asp
Fuji juz nawet poprawił s5 i wprowadził stabilizacje:-o
mam nadzieje ze zartujesz.... lol :D
jezeli nie zartujesz.... (http://www.dpreview.com/news/0707/07071304fujifilmispro.asp)
rozróżniacie kompakt do IR o oznaczeniu IS od lustrzanki S5 ? To inne body.
BugsBunny
17-08-2007, 22:13
rozróżniacie kompakt do IR o oznaczeniu IS od lustrzanki S5 ? To inne body.
to jeszcze coś innego - lustrzanka do IR oparta na S5 pro
ale bez stabilizacji oczywiście, nawet jest w odpowiednim wierszu "image stabilization - no"
to trzecie body, ale z tego co sie orientuję lustrzanka S5 pro do IR jest w zapowiedziach, a na rynku jeszcze jej nie ma.
co do image stabilization - to być może chodzi o to, by body obsługiwało funkcję VR w obiektywach Nikkor, bo coś mi chodzi po głowie, że S3 nie robiło użytku z VRa.
BugsBunny
17-08-2007, 22:24
są już nawet podane ceny samego korpusu i zestawów "medycznosądowych"
pisano kiedyś że miał być w sklepach od września, tylko na rynek USA
jest na korpusie D200/S5Pro, więc stabilizacji matrycy nie ma, ale VR powinien obsługiwać normalnie
co do image stabilization - to być może chodzi o to, by body obsługiwało funkcję VR w obiektywach Nikkor, bo coś mi chodzi po głowie, że S3 nie robiło użytku z VRa.
Źle Ci chodzi po glowie - S3pro wspołpracuje z obiektywami VR w pelnym zakresie bez najmniejszych problemow.
a może nie miał iTTLa? Cos mi gdzieś dzwoni, że czegoś S3 nie miało. S5 - OK, ma wszystko co trzeba i na dziś (gdyby nie cena) to by był mój wybór.
a może nie miał iTTLa? Cos mi gdzieś dzwoni, że czegoś S3 nie miało.
Tym razem Ci dobrze zadzwoniło.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)
Dariusz Walus
12-09-2007, 03:11
Podobno z D200 nie dalo sie uzyskac ostrej fotki :-} , a jak pod tym wzgledem wypada S5 vs D200 w waszej ocenie ?
Podobno z D200 nie dalo sie uzyskac ostrej fotki :-} , a jak pod tym wzgledem wypada S5 vs D200 w waszej ocenie ?
Może warto byłoby się zastanowić, co się pisze.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.