PDA

Zobacz pełną wersję : Lampy z ebay - Gy300 i Gy600



octopus
15-08-2007, 11:43
Witam wszystkich serdecznie,
od prawie dwoch lat sledze Wasze forum nieustannie, szczerze mowiac jest tu masa informacji i do tej pory szukajka mnie nie zawiodla ale zatrzymalem sie na tym problemie. Chcialem kupic 2, 3 lampy do studia, zdecydowalem sie na chinszczyne jak w tytule. Jenda 600Ws i 2x 300Ws, sprzedawca odpisal ze GN maja odpowiednio 80 i 58 (przy ISO100). Wydaje sie byc realne :) ale nie odpowiedzial na pytanie jaka firma wytwarza te lampy, porownywalem przez google do CY600 i wszystkich innych, nie mam pojecia czy to sa odpowiedniki funsportow.
Stad moje pytanie, moze ktos z Was natknal/ela sie na podobne oznaczenia Gy300 lub Gy600 chinczykow? Jak pisalem jestem zdecydowany na chinskie wytwory :) cena kusi ale lubie wiedziec co kupuje a google nie wie nic na temat :( (albo zle szukam)
Tu (http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110157664538&ssPageName=MERC_VIC_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=110155206915&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget) jest link do aukcji.
Aha, przebywam obecnie za granica wiec problem cla i vatu odpada.
Z gory dzieki za odpowiedzi i przepraszam za brak polskich znakow.

pozdrawiam
Krzysztof