PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Me



swiatlo
10-08-2007, 09:01
Próbka zabawy w auto.

http://www.themarts.com/galeria/Czarek_hipass_600.jpg

Nemeth
10-08-2007, 09:23
Uuuch... nie wiem JAK obrabiales ale nie podoba mi sie wlasnie obrobka ... faktura skóry dokładnie rzecz biorąc. Może w większej rozdzielczości wygląda to lepiej ale w tej formie niekorzystnie wyszło.
Ja bym jeszcze usunał tą białą rozmytą kropeczkę nad głową ;) Ale to juz czepialstwo.

swiatlo
10-08-2007, 09:26
Uuuch... nie wiem JAK obrabiales ale nie podoba mi sie wlasnie obrobka ... faktura skóry dokładnie rzecz biorąc. Może w większej rozdzielczości wygląda to lepiej ale w tej formie niekorzystnie wyszło.
Ja bym jeszcze usunał tą białą rozmytą kropeczkę nad głową ;) Ale to juz czepialstwo.

Skóra miała taka wyjść. Im bardziej okropna, tym lepiej... :)
A biała kropka? Eeeee tam!

P.S. Niech będzie. Kropka zdjęta..

paparazzo
10-08-2007, 09:26
ojojoj - nie podoba mi sie faktura skory, a na dodatek przeostrzone.

swiatlo
10-08-2007, 09:30
ojojoj - nie podoba mi sie faktura skory, a na dodatek przeostrzone.

Psia kość, ludzie, ma być przeostrzone, ma być taka faktura!
To nie portret do ślubu, ale ciemny portret ciemnego typa.

paparazzo
10-08-2007, 09:32
Typ moze i ciemny ;) ale taka dodatkowa ciemna obrobka mi nie podchodzi...ot tak
I sie nie denerwuj :)

motylanoga
10-08-2007, 10:01
To nie portret do ślubu, ale ciemny portret ciemnego typa.

Portret owszem - ciemny, ale żeby ciemny typ? Spójrz na to łagodne spojrzenie i lekki uśmieszek! To niestety nie jest twarz i mina pasująca do ciemnej obróbki. ;-) Popracuj nad modelem, niech wydobędzie mrok z oczu i szyderstwo z uśmiechu, to i obróbka zacznie pasować. ;-) :-D

anchel
10-08-2007, 10:35
A ja w to wchodze. W epoce zle pojmowanego rownouprawnienia, gloryfikacji metroseksualizmu ja mowie tak maskulinizmowi. Kurna facet to facet a nie wypomadowana ciota (za przeproszeniem). Ciemno - moze byc. Odwaznie - w koncu to auto, wiec autor wie co chcial pokazac.
Co prawda cere masz na tym zdjeciu jak powierzchnia ksiezyca na 1200 mm z telekonwerterem ale niech ci bedzie jak tak ma byc.

Fotografia mnie sie kojarzy tak: najpierw - "Czlowiek z blizna" w srednim wieku, od 20 lat objety rzadowym programem ochrony swiadkow, a potem - zdjecie na obwolucie kolejnego bestsellera "uznanego, wspolczesnego autora poczytnych dramatow egzystencjonalnych z Providence" ;]


A fotke wlep w avater!

Pzdr.

jurgen
10-08-2007, 11:21
Jak widać nie ma złych zdjęć i brzydkich ludzi. ;) :mrgreen:

Gawronnek
10-08-2007, 11:24
mnie się podoba, coś w moim ulubionym stylu, tylko faktycznie mniej bym wyostrzył

lechupe
10-08-2007, 11:51
Psia kość, ludzie, ma być przeostrzone, ma być taka faktura!
To nie portret do ślubu, ale ciemny portret ciemnego typa.

hehe, a czego sie spodziewales wobec panującego trendu studyjnego, idealnego portretu by Stig... :-D

david555
10-08-2007, 15:08
swiatlo coś Ty sobie zrobił?;) Oczywiście żartuję, bo fota ciekawa, ale kontrast za duży.

asaszorju
10-08-2007, 16:06
A fotke wlep w avater!
popieram!

... i z broda ci bardziej do twarzy...

swiatlo
10-08-2007, 17:27
Portret owszem - ciemny, ale żeby ciemny typ? Spójrz na to łagodne spojrzenie i lekki uśmieszek!

O to chodzi, o to chooodzi..! Że niby taki ciemny typ z ciemnej ulicy, a patrz, pod tą grubą skórą kryje się ta głębia oceanu i łagodność poety.....

A jak to było naprawdę, to natrafiłem na tutek o pewnym sposobie obróbki. Że się robi overlay z highpassem, do tego jeszcze dodaje hard light, i dla wzmocnienia efektu powtarza się jeszcze to z kilka razy. A to wszystko się stosuje najlepiej do starych dziadów z ulicy żeby jeszcze bardziej zaakcentować ich dziadostwo.
A ponieważ nie miałem na podorędziu żadnego dziada z ulicy, to wyciągnąłem z szuflady jakiś mój portret i wypróbowałem obróbkę na nim. A ponieważ żonie się spodobał, więc opublikowałem....

popbart
10-08-2007, 19:50
To zdjęcie może być mapą drogową Twoich porów dla kosmetyczki ;)
Na poważnie, to nawet mi się podoba.

Archangel
10-08-2007, 19:53
a ja bym jednak wolal bez obrobki, tylko B&W :)

swiatlo
10-08-2007, 20:09
To zdjęcie może być mapą drogową Twoich porów dla kosmetyczki ;)


Jeszcze tego brakuje żeby mnie u kosmetyczki widziano!


mnie się podoba, coś w moim ulubionym stylu, tylko faktycznie mniej bym wyostrzył

Dzięki Gawronek, przyznam że na Twoich zdjęciach to też się trochę wzorowałem... :)

Kraftsman
11-08-2007, 02:29
Fajne zdjęcie zdewastowane obróbką. B&W - OK. Kontrast - OK. Ale po co było tak strasznie ostrzyć. Nie widać CZŁOWIEKA.

swiatlo
11-08-2007, 02:54
Fajne zdjęcie zdewastowane obróbką. B&W - OK. Kontrast - OK. Ale po co było tak strasznie ostrzyć. Nie widać CZŁOWIEKA.

Bo moim celem nie było "fajne" zdjęcie. Moim celem było to konkretne specyficzne zdjęcie. "Dewastacja" była celowa i 100% zamierzona.

Kraftsman
11-08-2007, 02:57
Bo moim celem nie było "fajne" zdjęcie. Moim celem było to konkretne specyficzne zdjęcie. "Dewastacja" była celowa i 100% zamierzona.

Nie mówię, że niezamierzona. Mówię, że nabrałoby wyrazu, gdyby nie było takie grochato-kanciaste*.

akrzykalski
11-08-2007, 10:39
IMHO zdjęcie fajne, a i obróbka ciekawa, ale niestety mezalians jaki z tego wyszedł już mi się nie podoba.
Może konserwatywnie podchodzę do tematu, ale w 100% zgodze się z tym co napisała motylanoga.

Pozro
AK

jakubs
13-08-2007, 11:17
Bardzo fajny z Ciebie chłopak, jednak z poparzeniami przesadziłeś... Kadr i światło bardzo wg mnie fajne :)

Marek Urbanowski
13-08-2007, 12:19
A mnie sie podoba.Nie widzę tu żadnej sprzeczności.Facet z taka zniszczoną twarzą wcale nie musi być typem bandziora.Ot traper,czy inny ciężko pracujacy.
Jest to najlepszy przykład na to,że pozory mylą,a człowieka nie ocenia się po wygladzie:)
Świetna robota..pozdrawiam.

slavcic
13-08-2007, 14:28
bardzo mi sie podoba!
bardzo lubie b&w z tak wyraznym kontrastem. moze i rzeczywiscie za ostro, ale nie bede sie wymadrzal bom cienki

rafau
13-08-2007, 19:36
dobre na avatar :-)

grzegorzant
14-08-2007, 23:07
Kadr fajny.
ale z Ciebie maso ! ;)

vanve
15-08-2007, 18:28
a mi sie podoba i to bardzo, fajny klimat lubie takie zdjecia mysle ze ci sie udalo przekazac to co chciales.Pozdrawiam. TaK 3maj.

robin102
22-08-2007, 20:28
Jakby komórką robione, Ericsonem lub Nokią. Nie bardzo mi ta ostrosć leży , a mogłby być ładny autoportret bo model się nadaje.

motylanoga
22-08-2007, 22:45
Jakby komórką robione, Ericsonem lub Nokią.

Osobiście obstawiałabym Samsunga :grin::grin::grin:

swiatlo
22-08-2007, 23:19
Osobiście obstawiałabym Samsunga :grin::grin::grin:

Jedno i drugie nie zgadło. To było robione pudełkiem od butów.
Robin, rozumiem że chciałeś się zemścić za tamtego Carlosa. No cóż, na przyszłość będę ostrożniejszy :)

danz1ger
23-08-2007, 03:27
Psia kość, ludzie, ma być przeostrzone, ma być taka faktura!
To nie portret do ślubu, ale ciemny portret ciemnego typa.

z przykrością muszę stwierdzić, że nie wyszło. za dobrze patrzy Tobie z oczu.