PDA

Zobacz pełną wersję : Ciemnia na wynajem!!!



slaw74
08-08-2007, 21:37
Witam wszystkich kolegow!

Ostatnio pozazdroscilem koledze BOWIE, ze mieszka w Wa-wie i moze tam isc do swietnie wyposazonej ciemni, popracowac na sprzecie i pogadac z fachowcami.... zawsze jest to rozwijajace i konstruktywne doswiadczenie!

A tu prosze, prosze!!! W naszym Gdansku tez mozna! :)
Mamy tu jedno, jedyne laboratorium na starym miescie co zajmowalo sie fotografia i obrobka cz/b!
Kolega, ktory jest wlascicielem, dzis poinformowal mnie, ze wynajmuje ciemnie wszystkim chetnym i zadnym przygody!
Do dyspozycji oddaje Jobo, dwa Magnifaxy, procesor papierowy z walkiem szerokosci bodaj 60cm, optyke Rodenstocka!!!

Ja bede tam napewno, niech tylko uporam sie z sezonowym natlokiem pracy. W imieniu przyjaciela zapraszam wszystkich chetnych.
Wybaczcie i nie traktujcie tego jak kryptoreklame ;) moze ktos z Gda bedzie chetny to sie nawet spotkamy!

pebees
08-08-2007, 21:39
No i fajnie macie.. mnie pozostanie tylko żal..:D

slaw74
08-08-2007, 21:47
Fajnie???? Kumpel powiedzial mi ze jak ma taki sprzet stac mu w labie i sie kurzyc to lepiej niech, ktos na nim pocwiczy i pozytek zrobi!!!!

Ja do tej pory siedzialem ze swymi cz/b w "kiblu".... pewnie bede dalej tam czasem siedzial, jednak duze formaty na jego sprzecie wychodzily bajkowo. Sam kiedys bylem jego klientem. Mysle ze znow mnie niedlugo zobaczy!

Jednak procesor to wygoda! Wkladasz suche, suche wyciagasz i wszystko w piec minutek!!!
PS. tylko trza swoj papier zabrac, bo u niego ciut drozej niz w necie!

utaka.pl
24-08-2007, 21:57
PS. tylko trza swoj papier zabrac, bo u niego ciut drozej niz w necie!

Kolega wyszedł z inicjatywą - a Ty polecasz aby zakupić papier w necie ?

slaw74
24-08-2007, 22:36
Kolega wyszedł z inicjatywą - a Ty polecasz aby zakupić papier w necie ?

Mysle ze nie pogniewa sie! Wazniejsze w sumie by "ciemnia pracowala", szkoda by stala bezczynnie poza tym w necie jest duzo wiekszy wybor.

Mysle, ze jako milosnicy fotografi srebrowej, wszyscy zyskamy na jej propagowaniu.

Ps. chcialem obejrzec twa stronke..... chyba nie dziala.

teh_14m3
25-08-2007, 10:42
A gdzie w wawie jest taka ciemnia?? :confused: